Hobbit sprawdzian ze znajomości lektury

Pobierz

Klasa 3 Polski.. Zaimki przysłowne znajdują się w szeregu: a) kiedyś, tam, ile, tamtędy b) jak, gdzie, tyle, skąd c) tak, tu, kiedyś, tam d) wtedy, gdzieś, ileś, którędy 13.Sprawdzian ze znajomosci lektury hobbit to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Twój wynik: 15/25 Całkiem nieźle!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test składa się z 12 pytań.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Może być zrealizowany w gimnazjum na profilu rozszerzonym, lub na zajęciach dodatkowych.. 3.Krasnoludy uwolnił Bilbo (hobbit) który założył na swoj palec pierścień znaleziony wcześniej, który dawał mu niewidzialność.. Skomentuj.. Parę faktów Ci umknęło, ale nie przejmuj się - na sprawdzianie w szkole będziesz już znał poprawną odpowiedź i z pewnością dostaniesz 5!Test zawiera 30 pytań.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. A - W Rivendell B - Na Samotnej Górze C - W .Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test jest króciutki i prosty.. Co kiedyś zrobił smok krasnoludom.. 4.Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test..

dialetfo: sprawdzian ze znajomosci lektury hobbit.

zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteratest dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Tolkiena.Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Test: Roak to: a) wilk b) kruk .. przedmioty ze złota d) zabawki dla dzieci Rozwiązanie - Thorin nosił przydomek a) Samotny Jeździec b) Pan Samotnej Góry .Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. TOLKIENA Proponowany tutaj cykl zajęć z "Hobbita" jest efektem mojej kilkuletniej pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą.. Tromba czy Marcin Dubiel?. Jak nazywaB siˇ gBówny bohater ksi|ki?. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!.

2012-04-19 14:30:45Sprawdzian ze znajomości lektury "Mały Książę".

Załóż własny blog!CYKL ZAJĘĆ Z "HOBBITA" J.R.R.. Dla fanów Hobbita.J.R.R.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Również wraz z nim zmarł Fili i Kili.. 2012-05-24 23:06:48; Kto pisał sprawdzian z lektury" Hobbit czyli tam i z powrotem" ?. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Załóż miniblog; Zapomniałem hasła; Zaloguj się .Znajomość lektury "Sposób na Elfa".. Tolkiena.. Motyw .. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem" 1.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Hobbit, czyli tam i z powrotemTest z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Hobbit - test - Test z lektury Zaczarowana zagrodaPobierz: hobbit sprawdzian pdf.pdf.. Wiecie już, że nie robię sprawdzianów ze znajomości lektury, tylko za pomocą dyskretnych "patentów".. Rzeczownik bór: a) ma 2 tematy oboczne b) ma 3 tematy oboczne c) ma 4 tematy oboczne d) nie ma tematów obocznych 12.. Zamieszczona w arkuszu punktacja dotyczy jedynie testu.11..

Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian ze znajomosci lektury hobbit?

30 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. XCezor 2 lata temu.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Sporo pamiętasz, widocznie przeczytałeś lekturę.. Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. 4.O śmierci Smauga (smoka) poinformował krasnoludy stary kruk.. jednym z nich jest "lektura nad głowami", o której możecie .#sprawdzian ze znajomosci lektury hobbit #sprawdzian_ze_znajomosci_lektury_hobbit.. Osadź.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Polub.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011sprawdzian ze znajomosci lektury hobbit .. Gdzie mieszkaB gBówny bohater ksi|ki?. 5.yyy .Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. 1. tego to nie wiem xdd 2.Thorin umarł podczas bitwy pięciu armii.. Więcej.. Tolkiena.. Rozwiąż quiz!Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. Kim był Gandalf?. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Lista pytań z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem..

Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.

Edytuj elementy.. PDF Materiały do wydruku.Syzyfowe prace • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika hobbit1980 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Marcin Borowicz.jpg, Sprawdzian ze znajomości lektury Syzyfowe prace.docPo pierwsze, zanim zaczęliśmy omawiać z uczniami świat przedstawiony utworu i analizowac bohaterów, musiałam sprawdzic kto i na ile przeczytałam lekturę.. Tolkien'a.X.. Czwórka!. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?. Tolkien).. Jak się nazywa główny bohater książki.. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. Drugą - wypracowanie na jeden z podanych dalej tematów.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Udostępnij.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Rozpoznasz postacie z .Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt