Opis swojego zwierzaka po niemiecku

Pobierz

- Ona ma niebieskie oczy Er ist dünn.. Jest zwierzeciem przyjacielskim najbardziej lubi dzieci.. prosze o pomoc Zgłoś nadużycie.. POMOCY!Poznaj zwierzęta po niemiecku Przygotowana przez nas lekcja nazwy zwierząt po niemiecku pozwala na poznanie nazw 27 zwierząt po niemiecku.. czytaj dalej.. Zadanie jest zamknięte.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Akkusativ - jest po prostu kochany!. O mnie.. - ma 8 lat Mietek ist ganze schwarz - Mietek jest cały czarny.. Powrót do domu wygląda zupełnie inaczej.. - Aga ma czerwone włosy.. - Ona jest ciemnej karnacji.. Uwielbia jeść marchewki i jabłka.. Uwielbia gdy się go głaszcze.. Jednak pomimo tego, że jeszcze jest szczeniakiem potrafi być wyrozumiała i grzeczna.Opis mamy po niemiecku - wzór.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. To świetny sposób na poszerzenie swojego słownictwa w języku niemieckim nie tylko dla początkujących.Mam napisać na niemiecki opis jakiegoś zwierzątka po niemiecku.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. - bardzo lubi spać i jeść Er ist faul - jest leniwyZwierzęta po niemiecku Z tej lekcji dowiesz się, jak nazywają się zwierzęta po niemiecku.. Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 7 rozwiązań: autor: olinkowa 28.3.2010 (21:08) Prosze pomóżcie dam wam najlepsze rozwiązanie Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: anika3434 22.4.2010 (18:02) opisz swój typowy dzień po polsku a następnie to przetłumacz.Przykładowy opis psa po angielsku..

:) Opisz swojego psa + dodaj jego zdjęcie.

Wstęp - najważniejsze informacje na temat opisywanej osoby oraz informacja o tym, jak ją poznaliśmy, ewentualnie dlaczego opisujemy właśnie tę osobę.. Thomas ist mein Freund seit dem Kindergarten.. Ich bin ein Einzelkind.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Moj pies jest zwierzęciem bardzo wesołym.. uwielbia jeść marchewkę i jabko.. Mój kot ma na imię.. Jest umaszczenia szarego o pięknych ,duzych zielonych oczach.Uwielbia mruczeć i łasić się do każdego z domowników.Najbardziej lubi sie wylegiwac w oknie kiedy świeci słonko.Czasem wymyka sie przez okno by połazić tylko sobie znanymi ścieżkami.Jego ulubionym pokarmem jest mleko,które pije w .Przydatność 50% Opis osoby po niemiecku.. Jest uwielbiana przez wszystkich domowników.. Z poważaniem Szpilusia_Figielek.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Mam opisać swojego psa po niemiecku.. jest przyjacielskim zwierzęciem i lubi dzieci.. Jeżeli widzi że sięgamy po smycz radośnie szczeka i merda swoim fikuśnym ogonkiem.. Ich denke, dass mein Freund ein gut .Elementy składające się na opis po niemiecku.. Tylko ze ja nie potrafie.. Bywa również niecierpliwy skrobie wtedy w drzwi pcha się pierwszy wypada na korytarz..

Potrzebuję opis Świąt Bożego Narodzenia w Polsce po niemiecku.

Opieka nad zwierzakiem domowym w pracy opiekuna osób starszych (2)Przykład opisu wakacji po niemiecku z tłumaczeniem Opis wakacji po niemiecku - wzór.. Często biega po domu i ma 2 lata.Szkoda że nie napisałaś jakichś informacji o zwierzaku które masz, albo jakieś zdanka po polsku, więc opiszę swojego kota :) Ich habe eine Katze.. w lato lubi przebywac na dworze.. Opis Zwierzaka po Niemiecku pomocy !. Chodzi o adwent, Wigilię, Mikołajki i te sprawy.. Wybrałam kota, bardzo bym prosiła abyście napisali mi ten opis w którym powinno zawierać sie : Imię, wiek, wygląd charakter.. poleca 75 % 1493 .. Nazywam się Anna Przyrowska i od 28 lat moją pasją jest język niemiecki.Opis mieszkania po niemiecku - wzór.. Jest rasy Shih- Tzu (z rodowodem) Jest szalona i kocha się bawić.. Jest cała czarna i ma długie uszy.. Najlepsze rozwiązanie.. Mam czas na oddanie tego do początku listopada.. Jest cały brązowy i ma długie uszy.. Jak po niemiecku opisać swój wygląd zewnętrzny - dowiesz się tutaj.. że pomoże Wam w tym krótki opis mojej osoby: Ich bin schlank und klein.. _____ A oto opis mojego psiaka: Mój pies nazywa się Carmen (Karmen) Aktualnie ma 7 miesięcy (urodziła się 06.04.2013r.). Mam królika który wabi się Maja..

Teraz przyszła kolej na opis swojego miejsca zamieszkania.

Dativ - czyli uprzejmości nigdy dość .. Her nose is always wet and cold.Opis przyjaciela po niemiecku - przykład.. Odwiedzając znajomego w domu jednorodzinnym, obstawiam, że użyje on słowa pies, przynajmniej raz.. Maja biega zawsze po domu.. Mam królika o imieniu Wacek.. I prosiłabym ,aby to nie myło dłuższe niż na 1/3 strony A4.. -Ma na imię Maciek-Ma 13 lat-Jest z polski i mieszka w Kutnie-Lubi grać na komputerze-Jest inteligentny i symaptycznyHej:) Muszę opisać po niemiecku mój ulubiony sport/sporty.. Bardzo go lubię, bo gra w " moim " klubie i jest niezwykle odważny w swoich interwencjach.Robert Lewandowski (ur.21 sierpnia 1988 w Warszawie) - polski piłkarz występujący na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium oraz w reprezentacji Polski, której jest kapitanem.Członek Klubu Wybitnego Reprezentanta .Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. Przydałaby się jeszcze jedna cecha i wygląd po niemiecku będzie nasz => geduldig - cierpliwy .Opisz swojego kolegę z klasy po niemiecku.. Chciałbym aby praca była krótka, i żeby było uwzględnione tam imię, ile ma lat, skąd pochodzi, gdzie mieszka, jego zainteresowania i cechy..

Ma 2 lata, i uwielbia być głaskana.Opisz swojego zwierzaka .. po niemiecku .

Pomóżcie prosz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.