Napisz opowiadanie jak spędziłeś wakacje w domu

Pobierz

Podobały mi się moje wakacje, ale żałuję, że już się skończyły.Wybrane przez Ciebie odpowiedzi wskazują, że właśnie tym słowem można opisać Twoje minione wakacje!. Pierwszy tydzień wakacji upłynął mi na narzekaniu i nudzie.Napisz krótkie opowiadanie zawierające 10 zdań złożonych.. Kręciłam się bezczynnie po domu, szukając zajęcia.. To lato z pewnością było dla Ciebie nudne.. Opowiadanie o innej planecie niż z książki Mały Książę.. Bez niej jego życie było by niczym.. Wieczorem uczestniczyłam we mszy świętej, gdzie święciło się ogień i wodę.. Myślę, że ten list wystarczy jako zadośćuczynienie.. Opowiadanie to krótka forma wypowiedzi narracyjnej, zawierającej wątek, na który składa się wiele powiązanych ze sobą wydarzeń.W jednym z nich stał już suto zastawiony stół, który, tak jak gospodarze, czekał na moje przybycie.. Ja podzieliłam los tych drugich ze .Moje wakacje były naprawdę wspaniałe.. Wtedy przy własnym stole poczujemy się jak na rajskiej plaży w samym sercu Azji.. Słońce raz niemiłosiernie prażyło, innym razem delikatnie obmywało twarze uczniów i dorosłych na urlopach.. W argumentacji odwołaj się do Opowieści wigilijnej K. Dickensa, Quo vadis H. Sienkiewicza oraz innego utworu literackiego.Wakacje spędziłam w domu.. Pomocy te zadanie jest na jutro błagam napiszcie dam najwięcej punktów plis prosze pomóżcie ..

Prawdopodobnie całe wakacje spędziłeś w domu.

Razem z Przyjaciółką byłam w Hiszpanii.. .Nauka w Domu (38850) Oceny (40219) Przedszkole (937) Przybory Szkolne (8444) Studia (23005) Szkoła - Ogólne (81298) Szkoła Podstawowa (213839) Szkoły Branżowe (113) Szkoły Średnie (94894) Szkoły Muzyczne (3722) Szkoły Policealne (1393) .. Podczas naszych wakacji przeżyłem niesamowite rzeczy.. Grecja marzenia nauka odpoczynek opowiadanie autorskie opowiadanie z dialogiem Podróżowanie Szkoła wakacje zwiedzanie.. Zajmowałam się swoimi kuzynami, Zuzią i Mackiem.. W Wielką Sobotę rano poszedłam poświęcić pokarmy.. Z kolei, ok. 20% deklaruje, że relaksuje się w domu.. Początek już mam ale nie wiem co dalej ; ( W tym roku moje wakacje spędziłam bardzo ciekawie.. I like suborning on the hat sand.Zadanie: napisz 10 zdań o tym jak spędziłeś wakacje w czasie Rozwiązanie: moze byc w takim stylu 1 co dziennie chodziłem po molo 2 co jakiś czas zNapisz opowiadanie jak spędziłeś ferie u cioci na wsi.. nie mogą ze mną wyjechać a wszystkie obozy były już po rezerwowane miałam skręcić te dwa nudne miesiące w domu wszystkie moje przyjaciółki wyjechały gdzieś a ja wróciłam siedzieć smętnie w domu i najlepszą rzeczą którą robić to grać na .Muszę napisać opowiadanie o tym jak spędziłam wakacje.. Nic nie szkodzi, zaproś Azję do swojej kuchni..

... Moje wakacje.

Stół był niezwykle starannie zastawiony, znajdowały się na nim przeróżne potrawy, które kusiły mnie swoim zapachem i wyglądem.Zadanie: napisz list do kolegi jak spędziłeś wakacje ma być Rozwiązanie: witaj wacku warszawa 22 09 2010 na Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.W sierpniu pojechałam do mojej babci do Krynicy, gdzie dużo spałam, słuchałam muzyki i pomagałam babci w sprzątaniu.. jessi2008; 16.04.2012 Święta Wielkanocy spędziłam w domu z rodzicami i dziadkami.. (Typu jezdziłam nad jezioro,opalałam sie spedzałam miło czas z rodziną).Pozdrawiam.Napisz opowiadanie jak spędziłeś wakacje Tylko te wakacje spedzilem w domy .. Pół pierwszego miesiąca wakacji spędziłem w domu.. Są nieziemsko śliczne.. Są wesołymi dziewczynami.. Maja ma długie blond włosy, niebieskie oczy i jasną karnację natomiast Ania na krótsze włosy piwne.Jak spędziłeś wakacje Podobne tematy.. Pomóżcie !. Szare, puste, a przede wszystkim smutne.. Okazało się, iż z powodu mojej wizyty Sędzia postanowił wydać prawdziwą ucztę.. Trochę po zwiedzałam ale również spotykałam się z przyjaciółmi poznając przy tym świetne osoby.W wesołym towarzystwie powodów do śmiechu nigdy nie brakuje.To dzięki temu, wakacje w domu nie są wcale nudne..

Potop 2021-01-23 13:52:30Wakacje spędziłeś w domu?

Nie udało Ci się nawiązać nowej znajomości, zrobić niczego szalonego, niezwykłego.. W tym roku miałem okazje z moimi rodzicami zwiedzić Turcję.. Spotykałem się z przyjaciółmi, umawialiśmy się na lody i nad pobliskie jezioro.Jak napisać opowiadanie, w którym Scrooge wystąpi jako uczestnik Dziadów?. W pokoju siostry zobaczyłam książkę z ciekawa okładką .Moje wakacje zaczęły się nieciekawie.. W dodatku rodzice nie planowali żadnego urlopu, więc zapowiadało się na to, że spędzę ten wolny czas w mieście.. Napisz opowiadanie jak spędziłeś wakacje.Wymyśl i napisz opowiadanie twórcze rozpoczynające się od wybranego zdania: 2021-01-24 23:09:30 Rehabilitacja Kmicica, sytuacja w kościele (w Upicie).. Azjatycka sałatka z limonkowym winegretem.. Podróż po Ameryce Południowej.. W wakacje spędziłam w domu ale uważam, że nie były monotonne.. Byłam zła i rozczarowana.. 2021-01-20 11:05:38 Napisz rozprawkę, w której udowodnisz, że każdy ma szansę zmienić swoje życie.. Pozostali w tym wolnym czasie dorabiają, robią remont lub biorą urlop, bo zmusza ich do tego prawo i kadrowa (a i tak w domu pracują i to często na własne życzenie).Napisz gdzie spędziłeś wakacje Podobne tematy.. Niewiele się zmieniło w tym czasie.. Opowiadanie.. Drogi Bartku Bardzo dawno nie pisałem, wiem, ale ferie spędziłem tak intensywnie, że po prostu nie znalazłem czasu..

Tegoroczne wakacje były bardzo słoneczne i ciepłe.

Wiadomo, czasem przychodzi taki czas, że nie ma kompletnie co ze sobą zrobić( skąd ja to znam), ale znajdzie się milion sposobów by temu zaradzić.W tym roku pierwszy tydzień moich wakacji spędziłam u babci,a później wyjechałam do cioci która mieszka w Warszawie.Spędziłam tam 2 tygodnie.Poznałam bardzo dużo interesujących ludzi.Bardzo się z nimi polubiłam.Codziennie po obiedzie chodziliśmy na miasto aby trochę pozwiedzać.Pod koniec Lipca wróciłam od cioci i resztę wakacji spędziłam w domu.Spotykałam się z moimi .Napisz jak spędziłeś wakacje Podobne tematy.. Czytałam wiele książek i dużo odpoczywałam.. Rodzice postanowili, że wybierzemy się na wyprawę.. Wzbiliśmy się w powietrze i mogliśmy oglądać coraz mniejszą ziemię.. Maja i Ania mają 16 lat.. Podczas wakacji jedni ludzie wyjeżdżają na wczasy, inni odpoczywają w domu.. Wakacje upłynęły bardzo szybko.. Chodziłam na spacery razem z rodziną.. Z tą książką pojadę na wakacje Jak zwykle wróciłam ze szkoły i nie miałam ochoty na naukę.. W której były krowy, kozy , konie, kury itp. .. Te ferie były nie zapomniane postaram sie pojechać do cioci .Sprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań.. 2020-12-22 08:55:25 Zadnie z polskiego 2020-12-21 14:53:37 Proszę o pomoc potrzebuje to na dziś do maks 21 00 język polski 2020-12-21 12:27:57To jest proste polecenie.Masz napisać jak spedziłaś wakacje czy nad morzem czy w domu z rodzina,napewno miałaś jakies miłe chwile przezyte w te wakacje.A jezeli nie miałaś mozesz coś wymyślic.. Meine Sommerferien habe ich mit Bekannten an einem See verbracht.Napisz opowiadanie jak spędziłeś święta wielkanocne .. Tak jak już wspomniałem, zimowe wakacje, choć krótkie, były dla mnie wypełnione zajęciami w stu procentach.Jak mineły mi wakacje - opowiadanie.. Było to dla mnie naprawdę niecodzienne przeżycie.Z danych statystycznych wynika, że na wakacje poza domem wyjeżdża ok. 30% Polaków..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt