Napisz 10 zdan po niemiecku o swojej rodzinie

Pobierz

Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do .Już o 7 wstaję.. 2009-02-16 17:28:58 napisz 5-6 zdan po niemiecku i je mi przedtumacz 2009-10-02 19:12:32 Napisz 10 zdan po angielsku w czasie present simple o swojej rodzinie co robi mama codzinnie itp. 2012-09-18 16:32:04napisz cv i 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku.. - rozwiązanie zadania .. napisz cv i 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku pilnee.. Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.Napisz po niemiecku o sobie, swojej rodzinie, swojej szkole, swojej klasie, swoich zainteresowaniach, upodobaniach oraz o czynnościach, które chętnie wykonujesz w wolnym czasie.. Post na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. Około 20 zdań Proszę o pomoc.. D.Z.I.Ę.K.U.J.E.Przydatność 55% Opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po niemiecku.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. O 11 uczę się i odrabiam lekcję.. Fotografuję chętnie naturę.. W takim momencie przyda nam się lekcja pod tytułem obowiązki domowe po niemiecku .15 zdań o sobie po niemiecku..

Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.

W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. O 15 odwiedzam dziadków.Grilujemy albo idziemy na spacer do parku.. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Opis rodziny / meine Familie.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przychodzi taki czas, gdy tak bardzo spodobają nam się Niemcy, że będziemy tam chcieli założyć rodzinę.. Ma na imie Alicja.. Opowiadanie o sobie / Wer bin ich?. 2010-02-06 09:54:47; Poszę o pomooc.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: "Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". "Lotników Polskich".. O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. Bardzo lubi malować.. W domu odpoczywałam.. Po pracy tata jest bardzo zmęczony i nie zawsze ma dla nas czas.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Mój dom, moja rodzina.. Ich bin Sylwia Koch.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Potem idę z moimi przyjaciółmi do szkoły tańca..

napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.

Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Członkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Moja rodzina jest miła i sympatyczna.. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. Uczęszczam do gimnazjum.. Po południu poszłam do domu.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Napisać o swoim zwierzątku domowym po angielsku np o psie .Napisz 10 zdań po niemiecku o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćProste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Potem umyłam naczybia .Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. będzie najj ;) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-09-09 20:12:47Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. Uprzejmie dziękuję za czas poświęcony na udostępnianie tego postu dalej.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. 2011-11-27 21:45:17; Pare zdań po niemiecku 2010-11-16 20:05:57; 10 zdań po Niemiecku 2009-02-15 13:33:33Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 lat ..

Przykłady użycia - "filmy" po niemiecku.

To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. 2010-05-27 20:39:22 Muszę napisać kilka zdań .i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie .. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Napisz 20 zdań o swojej rodzinie po niemiecku .Ja nazywam się Daniela i mam 14 lat.. 04 .Przykładowy opis rodziny po angielsku.. Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w .Napisz 5 zdań po niemiecku o swojej rodzince.. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf .. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.. Jem śniadanie i się ubieram.. Tata jest policjantem.. Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Zjadłam śniadanie.. Mama ma na imię Jenny.Codziennie po pracy mama zawsze ma dla nas czas i potrafi się z nami dobrze bawić.. O 19 wracam do domu.ja napisać po angielsku kilka takich zdań?. Moja rodzina , z którą mieszkam składa się z 5 osób.. Mam 13 lat i chodzę do zespołu szkół nr.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. Mieszkam w Pile, na osiedlu Górnym w wieżowcu na ulicy Tetmajera..

Muszę napisać kilka zdań.i oto moje zadanie ...Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.

Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuMoja rodzina jest bardzo duża.. Mama, maWpis na bloga po niemiecku - wzór Wpis na bloga po niemiecku przykład 1.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.. 2010-02-06 09:54:47 Jak napisać po angielsku .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Wstałam o 6. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. Komentarze (2) piotrek131617.. Zjadłam obiad.. Jestem uzdolniona językowo - mówię po angielsku, niemiecku i francusku.. Wtedy tata siada w swoim fotelu i czyta .Napisz wypracowanie o swojej rodzinie.. She is tall and slim.Siostra jest ode mnie o 3 lata młodsza.. Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt