Czy polacy są przystojni

Pobierz

Przez Gość gość, Maj 20, 2017 w Dyskusja ogólna.Polki są zdecydowanie za ładne, a Polacy (co tu dużo mówić) po prostu brzydcy.. Polacy są ogólnie fajni z charakteru.. Najpiękniejsi rozchodzą się na pniu i dlatego choć bardzo nie chcę, to nadal jestem singielką.. Nie oglądam się za facetami, bo sam jestem facetem.. Smutne, ale co robić .Mieszkając w Hiszpanii i wraz z upływem czasu, siłą rzeczy, widoki powszednieją i nagle okazuje się, że owszem przystojni nadal są przystojni, ale jednocześnie tak do siebie podobni, że tracą na uroku.Ciężko mi to ocenić, czy są przystojni.. Ale to też pewnie zależy od człowieka.. W Chicago nie widziałam za dużo przystojnych Polaków, ale tutaj naprawdę są przystojni.. kobiety, czy Waszym zdaniem polscy faceci są .Czy polscy faceci są przystojni na tle innych narodów ?. Co do wierności, z tym może być różnie, gdybym miał oceniać, cóż są z tych krajów południowych, o których wiele można usłyszeć w tej kwestii.. Uważam, że narodowość nie ma większego wpływu na urodę człowieka.. Przez Gość gość, Wrzesień 1, 2014 w Życie uczuciowe .Zobacz 6 odpowiedzi na pytanie: Twoim zdaniem Polacy są najprzystojniejsi?Koreańska, a Polska uroda są od siebie zupełnie różne.. odpowiedział (a) 21.03.2013 o 09:03.. W Ameryce tak nie jest, ciężko jest znaleźć jakiegoś ładnego, fajnego chłopaka, ale tutaj są bardzo przystojni.Mam na myśli oczywiście facetów 20-35.Odnoszę wrażenie ze ten dziwny mit o brzydkim polaku narobiły sebixy na emigracji które klną, piją, i nie dbają o fryzurę czy ubiór no i .Ostatnio sie tak zastawiałam, skoro pula genetyczna jest podobna, to dlaczego Polki są takie ładne, a Polacy już są mocno przeciętni pod względem urody..

Ja osobiście uważam, że Polacy są przystojni.

; d w Zapytaj.onet.pl.przystojni jak Francuzi, Włosi, Norwegowie, Meksykanie, Hiszpanie, Australijczycy, Amerykanie, a nawet Rosjanie i Japończycy?. Niektórzy nawet bardzo przystojni ;) Proszę czekać.. 6.Czy uważasz że polacy nie są przystojni?. Zauważyłam, że faceci z innych .Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Pytanie do naszych pięknych dziewczyn, myślicie, że Polacy są przystojni?niemcy są przystojni tak jak polacy którzy nie chleją wina, nie są dresami ani nie zachowują się jak idioci!nie, nie uważam tak.. Moim zdaniem polki nie są takie piękne, w ogóle my Polacy nie jesteśmy ani przystojni ani piękni, wmawiamy to sobie.. Chyba że chodzi kolor skóry itp. Nawet ci młodzi mają odstające brzuchy, przerzedzone włosy albo coś dziwnego z buzią.. Z wyglądem już gorzej.. OdpowiedzStrona 1 z 4 - Czy Polacy są ładni?. Szanują kobiety, stają w naszej obronie i dbają o nas.. Zarchiwizowany.. Przykre ale taka jest prawda.. Jak narazie nie zanosi się na zmiany.Przystojni, naprawdę jestem zaskoczona.. W dodatku Koreańscy idole mają zazwyczaj delikatną urodę i raczej trudno uznać ich za przystojnych.. Co rusz odwracam się i patrzę "jeju, ale fajny".. Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi..

Dlaczego Polki są ładne, a Polacy nie są przystojni?

Cały świat, a Polska tak daleko w tyle.. - napisany w Gadaniec: Czy polki są tak piękne jak o nich się piszę i mówi?. PS.Weź udział w sondzie Czy według was Polacy(mężczyźni) w wieku 14-18 lat są przystojni?. Myślę, że jest to kwestia gustu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt