Moja rodzina wypracowanie po niemiecku

Pobierz

Mam na imię Ewelina.. Moja babcia ma na imię Zuzanna a mój dziadek ma na imię Janek, moja babcia mieszka w Skarszewie a dziadek zmarł jak miałam 4 latka.Zajmujemy się dalej tematem: "Opowiadanie o sobie po niemiecku" , a dzisiaj konkretnie o RODZINIE.Na początek przydatne słownictwo, a później kilka przykładowych pytań i odpowiedzi, które (przypominam raz jeszcze) padają często na rozmowie kwalifikacyjnej albo telefonicznym teście z języka niemieckiego dla opiekunek i opiekunów osób starszych, chcących pracować w prywatnych .Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: "Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". A wiec prosze was zebyscie opisali swoja rodzine po niemiecku : ) z gory dziekuje za najlepszy opis tam pkt i n*a*j WENY i milego pisania ;D .. Moja rodzina składa się z 6 osób : moich rodziców, moich dwóch sióstr, mojego brata i mnie.. Wasza strona jest po prostu fantastyczna(.). Agnieszka K. Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia.Test: rodzina po niemiecku :) Opis testu: podaj niemiecki odpowiednik członka rodziny podanego po polsku :) Liczba pytań: 18 Poziom: Średni Rozwiązany: 1621 razy Średnia ocena:Przykład opisu mamy po niemiecku z tłumaczeniem Opis mamy po niemiecku - wzór.. Ma 43 lata i pracuje jako pielęgniarka w szpitalu..

Moja rodzina nie jest duża.

Moja mama ma na imię Marta.. Moja rodzina , z którą mieszkam składa się z 5 osób.. opis członków rodziny po niemiecku, opis rodziny po niemiecku wypracowanie, opis rodziny po niemiecku poziom podstawowy.. Pies nazywa się Lulu.Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Moja wymarzona rodzina po niemiecku.. Cześć Sabine, przeczytałam twój anons w czasopiśmie młodzieżowym i cieszę się, że szukasz za granicą przyjaciółki, aby z nią korespondować.. "Lotników Polskich".. Mama, maPrzykłady użycia - "rodzina" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Nazywam się Kamil i chciałbym opisać moją rodzinę.. Mój dom, rodzinę i przyjaciół.. Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Moja szkoła (krótkie) / meine Schule .. Składa się z czterech osób.. Mam na imię Katrin, mam siedemnaście lat i chodzę do liceum w Krakowie.Moja ulubiona książka / mein Lieblingsbuch.. Mój tata ma na imię Leszek.. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Opublikowano 13th June 2015, autor: Monika Łączna - Niemiecki z Pasj .Ja i moja rodzina..

Moja rodzina - opis.

Członkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Moja rodzina jest całkiem spora i składa się z 5 osób: moich rodziców, moich 2 młodszych sióstr i mnie.. Ona jest gospodynią domową.. Moja mama ma na imię Dorota i bardzo lubi gotować, a mój tata ma na imię Roman i jest kierowcą i bardzo lubi siedzieć przed telewizorem.. on często wyjeżdża .. Sport i zdrowie w twojej rodzinie / Sport und Gesundheit in deiner Familie.. Jestem… Całe wypracowanie → Polska - Moja OjczyznaPrzykład opisu przyjaciółki po niemiecku z tłumaczeniem Opis przyjaciółki po niemiecku - wzór.. Moja mama ma na imię Bogumiła.. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Nazywam się Inga i mam 15 lat.. Polish Wśród grup kontaktów możesz mieć także grupy Znajomi, Rodzina i Współpracownicy.Przykłady użycia - "moja" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie..

Moja rodzina jest bardzo duża.

Jak to jest mieszkać w wieżowcu / Wie ist es, in einem Hochhaus zu leben.To jest moja rodzina.. Moja rodzina jest całkiem spora i składa się z 5 osób: moich rodziców, moich 2 młodszych sióstr i mnie.. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:ASGARD die Familie rodzina słówka po niemiecku słownictwo online słowniczek słownik Łukasz Tyczkowski Nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego, od stycznia 2011 roku właściciel Szkoły Języków Obcych PAROLI, zapalony rowerzysta, fotograf-amator, bloger.Członkowie rodziny po niemiecku.. Chciałabym być Twoją przyjaciółką.. Tu, na tej polskiej ziemi się urodziłam, tu mieszkam i chodzę do szkoły.. Sprawozdanie z noclegu w szkole / Übernachtung in der Schule - ein Bericht.. Jestem wysoka i szczupła, ponieważ żyję aktywnie.. 11,358 wizyt.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Moja rodzina składa się z pięciu osób.. polski wypracowanie matematyka angielski historia biologia rozprawka chemia fizyka opis oblicz.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Chodzę do trzeciej klasy gimnazjum.. Moja rodzina jest duża.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami..

Oprócz: Moja wymarzona rodzina po niemiecku.

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Oto członkowie rodziny po niemiecku: Rodzice - die Eltern: der Vater/Papa - ojciec/tato.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Kraków, 16 września 2004.. To są: moja mama, mój tata, mój brat, moja siostra i ja.. Rodzeństwo - die Geschwister: der Bruder - brat.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.Członkowie rodziny po niemiecku.. Jest wysoka i szczupła.Ojczyzna - słowo bliskie memu sercu.. Mój ojciec Tomek ma 39 lat.. Uprawiam sport, chętnie pływam, gram w siatkówkę w drużynie szkolnej, a w czasie wakacji wędruję w górach.. Mamy także psa.. Dzieci - die Kinder: der Sohn - syn.. Polish Być może nie, mam przynajmniej taką nadzieję, ponieważ to nie moja wizja.Nazywam się Kamil i chciałbym opisać moją rodzinę.. Moja mama jest bardzo ładna.. Znam historię mego kraju, gnębionego przez zaborców i hitlerowców.. Mieszkam w Pile, na osiedlu Górnym w wieżowcu na ulicy Tetmajera.. Są to moi rodzice, mój brat .Ja i moja rodzina - list.. Mam 13 lat i chodzę do zespołu szkół nr.. On jest zawodowym kierowcą.. Rozpoczęcie i zakończenie .Napisz wypracowanie o swojej rodzinie.. Mam siostrę, która ma na imię Agnieszka i brata, który nazywa się Artur, oboje są pełnoletni.Opis Rodziny po niemiecku +1 głos.. Moja mama nazywa się .Pragnę serdecznie podziękować za wspaniałe pomysły i ciekawe materiały z których korzystam już od jakiegoś czasu w pracy z dziećmi.. Moja mama nazywa się Anna.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Jedno słowo, a tak wiele znaczy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt