Posłuchaj ponownie nagrania 26 i uzupełnij luki w tekście

Pobierz

Przeczytaj tekst ponownie i zdecyduj, czy poniższe stwierdzenia są prawdziwe (T) czy fałszywe (F).. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Posłuchaj rozmowy i uzupełni luki.. Podręcznik str.73.Uzupełnij luki w tekście i sprawdź odpowiedzi klikając "Prüfen/Sprawdź".. 5.W zeszycie uzupełnij opis szkoły zadanie 3 strona 61. lekcja 2 Otwórz książkę na stronie 60, posłuchaj nagrania i wskaż odpowiedni obrazek (2.19) Popatrz na Phonics Rap na stronie 60. otrzymasz wskazówkę.. Przeczytaj opisy i zakreśl odpowiednie wyrazy.. Książka ćwiczeń strona 68, jednak!. Posłuchajcie: nagranie 3.13 .. Wybierz poprawne uzupełnienie luk 11.1.-11.3.Przeczytaj teksty z ćwiczenia 1 i spróbuj uzupełnić luki w tekście zdaniami (a-c).. 3, p.24 - należy przeczytać teksty i uzupełnić luki 1-3 w mailu.. Zapisz do zeszytu poniższe słownictwo, pomoże Ci ono lepiej zrozumieć teksty: cut down - ścinać.. 24 - do każdej sytuacji nalezy wybrać odpowiednią reakcję.. Następnie zrób zadania w ćwiczeniach na stronie 38.. Włącz nagranie ponownie i uzupełnij brakujące wyrazy (znajdują się one w zielonej ramce).. (0-3) Przeczytaj tekst.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij tabelkę.. 2011-05-26 20:11:00 uzupełnij tabelkę 2011-02-17 15:31:15 Posłuchaj nagrania tekstu ze strony 28 podręcznika i uzupełnij zdania 2017-10-27 14:30:01Ex 14 - Posłuchaj i podaj numer zdjęcia, o którym mowa w nagraniu CD3.16 NEA_Pol_L2_Tk3_16.mp3 Ex 15 - Popatrz na pocztówkę i przeczytaj uzupełniając luki wyrazami z ramki..

Wysłuchaj nagrania jeszcze raz, a następnie uzupełnij luki w zad.

PONIEDZIAŁEK 6.04.2020.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Wpisz je w liniach obok.Reading 1 Posłuchaj nagrania i przeczytaj tekst o wycieczce Alex do Paryża.. Następnie przeczytaj tekst ponownie i upewnij się, że jest spójny i logiczny.. W każdą lukę pasuje tylko jedno słowo.. Jest to zadanie ze słuchu.. w ćwiczeniu 1.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.3.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. O jakich nałogach rozmawiają uczniowie?. 3 - posłuchaj ponownie nagrania 2.54 i uzupełnij zdania 1-5, zapisz zdania w zeszycie.3 Reagowanie 6 Uzupełnij dialog brakującymi wypowiedziami.. Pamiętaj możesz wysłuchać nagrania .• nagrania w formacie mp3 - posłuchać można zarówno tekstów do .. Jedna wypowiedź została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Książka ćwiczeń, strony 70 (użyj wyrażeń z podręcznika, ćw.4 str. 74) i 71.. Mark KateOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. W ćwiczeniu 9 uzupełnij zdania, wpisując w luki can lub can't zgodnie z obrazkami.. Następnie sprawdź .. W ćwiczeniu 10 ułóż pytania do Goofy'ego z podanych wyrazów a następnie odpowiedz na nie Yes .3.Zad B- posłuchaj za pomocą kodu QR rozmowę chłopca z wujkiem- na jej podstawie dokończ zdania (odp..

5 Wysłuchaj nagrania ponownie.

arson - podpalenie.. Dopasuj imiona uczniw do ich roku nauki w szkole.. Uwaga!. 2 CD1.06 MP3006 Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. Podręcznik 3a dla kontynuujących naukę !. A Chłopiec.B Dziewczynka.. - zadanie 5: Posłuchaj wypowiedzi czterech osób (nagranie 1.33), a następnie napisz odpowiedzi na pytania w zeszycie.. Kto jest nowym uczniem w klasie?. C Zadanie 11.. 5.Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Zeszyt .Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie; ćw.. Topic: Past Simple-zdania negatywneEX.3 Uzupełnij luki w tekście używając za każdym razem tylko jednego wyrazu.. Następnie otwórz ćwiczenie (unit 7 lesson 3), w którym znajduje się ta sama historyjka.. Ex 6 - Uzupełnij zdania słowami z ramki.. 2 - posłuchaj nagrania 2.54 i dopasuj osoby mówiące 1-4 do zajęć pozalekcyjnych z ćw.1; ćw.. Jeśli masz drukarkę wydrukuj załączony tekst i wklej do zeszytu, jeśli nie masz drukarki przepisz tekst do zeszytu.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język niemiecki?. Kliknij "Hilfe/Pomoc", aby otrzymać pomoc w postaci uzupełnienia litery w wyrazie.. - zadanie 6: Posłuchaj nagrania 1.33 ponownie, a następnie dopasuj zdania A-E do wypowiedzi 1-4..

Posłuchaj tekstu i uzupełnij luki brakującymi słowami.

Wstaw w luki odpowiednie zdania.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje.first, then, finally) możecie sprawdzić w tabeli na s.96.. Hör zu und ergänze die Lücken.Posłuchaj historyjki na str.40 w podręczniku (nagranie jest dostępne na portalu eDesk.pearson.pl).. Patrząc na ilustarcje posłuchaj historyjki.. Przeczytaj uważnie cały tekst.. W .str.. 105/3: przepisz zdania , użyj wyrazów w nawiasach, str. 105/4: posłuchaj nagrania-które kraje odwiedzili Imogen i John, str 105/5: posłuchaj nagrania ponownie, zdecyduj, czy podane zdania są prawdziwe, czy fałszywe, str. 105/6: do podanych sytuacji dopasuj odpowiednie reakcje.. warn - ostrzegać.. Za chwilę wysłuchasz nagrania i przeczytasz tekst, w którym będzie mowa o zasadach obowiązujących w domu Doktora Q (eDesk, CD3, ścieżka 32, podręcznik, str.98).. Jak można się spodziewać, jest to również jedna z najpopularniejszych piosenek śpiewanych na karaoke.. 5, p.24 - należy przeczytać tekst i uzupełnić luki 1-3 wyrazami z ramki.Posłuchaj wywiadu i uzupełnij luki w oparciu o informacje zawarte w nagraniu 2-29_Steps_Plus_Grade_6_Class_Audio.mp3 8.. Ex 4 - posłuchaj 6 osób i dopasuj je do podanych zawodów CD 2.33 2.33.mp3.. W 1979 roku otrzymała nagrodę Grammy w kategorii Najlepsze Nagranie Disco..

Posłuchaj odcinka, pobierz kartę pracy, posłuchaj utworu i uzupełnij luki w tekście.

Dołącz do nas i ucz się w grupie.Podręcznik, str. 74,ćw.1 - Do zdjęć 1-4- dopasuj nazwę zajęć pozaszkolnych a-d.. Ex 7 - Wpisz w zdania odpowiednie przyimki.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 12.09.2013 o 16:58Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Uzupełnij dane chłopca.. Wszystkie są pogrubione)Ex 2 - uzupełnij luki odpowiednimi wyrazami ze słowniczka.. w zeszycie) 4.. EX.4 Przepisz zdania uzupełniając je czasownikiem frazowym.. Pamiętaj, że korzystanie z podpowiedzi zabiera punkty.. Znajdź w tekście i zapisz w zeszycie kolejne czasowniki nieregularne (część w zad.1, a część będzie w zad.3.. Posłuchaj nagrania i naucz się płynnie czytać tekst (2.18) Opisz swoją szkołę lub wymarzoną szkołę w zeszycie, jest to zadanie 6 ze strony 61.dane Popatrz ponownie na obrazek personalne 1 CD1.06 MP3006 Posłuchaj dialogu.. UWAGA!Następnie posłuchaj nagrania i podkreśl właściwe wyrazy w zdaniach.. Dopasuj wyrazy z ramki do podanych definicji.. Zad C- usłyszysz pytania, do każdego z nich dobierz właściwą odpowiedź.. D- przeczytaj tekst: "Extreme jogging" - wybierz z ramki wyrazy i uzupełnij luki w tekście.. Mr Mason is 1 fifty-seven years old / a teenager.Otwórz podręcznik na str.56 i włącz nagranie nr.3.10 (na płycie).. Zwróć uwagę na zdania zawierające czasowniki, o których mowa w temacie lekcji.. fire - ogień .W ramach utrwalenia wiadomości zróbcie sobie dziś ćwiczenia z zeszytu ćwiczeń: ex.. Spróbujcie uzupełnić luki w tekście kolejnymi zdaniami znad dialogu (a-c).. Znajdź w tekście opisy miejsc i rzeczy ze zdjęć..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt