Test wiedzy o przepisach gry w piłkę nożną

Pobierz

1) Tak jak podałam w źródle korzystałam z oficjalnych przepisów gry w piłkę nożną.. TEST typu PRAWDA/FAŁSZ .. by jacek28.. a) 90min b) 45min c) 120min d) 60min 2) Ile zawodników z jednej drużyny powinna znajdować się na boisku w trakcie meczu?. Na boisku może przebywać 11 zawodników z każdej drużyny, w tym z każdej po jednym bramkarzu.. 1) Ile trwa mecz piłki nożnej?. jacek28.. Piłka siatkowa jest grą rozgrywaną przez dwa zespoły na boisku przedzielonym siatką: a. o wymiarach 9 na 9 metrów b. o wymiarach 9 na 18 metrów c. o wymiarach 18 na 18 metrów 2.. Ale czy na pewno tak jest?. 1) Ilu zawodników występuje w meczu piłki nożnej w jednej drużynie?. a) 13 b) 9 c) 11 d) 4 3) Które linie ograniczają pole gry w piłce nożnej?Opisywana sytuacja została zawarta w przepisach w dwóch wariantach - jeżeli po wrzucie z autu piłka wpadnie do bramki przeciwnika, zarządza się rzut od bramki dla rywali.. Pozdrawiam serdecznie wiedzy o piłce nożnej - Test.. Jak popularnie nazywa się zasada oznaczająca uczciwe postępowanie podczas gry?. Niedopuszczalne jest rozpoczęcie gry, gdy drużyna posiada mniej niż 7 zawodników.. Ile trwa podstawowy czas gry w piłkę nożną?. pytanie 1 z 9.. Linia środkowa to linia: a. której szerokość wynosi 20 cmQuizy piłkanożna - sprawdź największą bazę quizów o tematyce piłkanożna.. a) 2 x 30 min b) 2 x 45 min c) 2 x 40 min d) 2 x 90 min 2) Z ilu metrów wykonuje się rzut karny?.

Co wiesz o przepisach gry w piłkę nożną?

Quiz z działu piłkanożna czeka na Ciebie!Ile zmian może dokonać trener piłki nożnej?. a) 9 m b) 10 m c) 11 m d) 16 m 3) Korner to inaczej: a) rzut karny b) rzut rożny c) spalony d) aut 4) Ilu zawodników jednej, pełnej drużyny, zaczyna mecz na boisku?Czy zdałbyś egzamin na sędziego piłki nożnej?. Sprawd.Test wiedzy o piłce nożnej.. Piłka nożna - zasady gry.. Dwie krótsze nazywane są liniami bramkowymi.". a) 6 b) 10 c) 7 d) 3 e) 4 4) Kto zdobył brązowy medal .Quiz Piłka Nożna - Test.. Grać w piłkę siatkową mogą dzieci, młodzież i dorośli.. A czy uważasz, że dobrze znasz przepisy gry w piłkę nożną?Piłka nożna: test sędziowski z przepisów gry!. Jeżeli zaś piłka wyląduje w bramce wykonawcy wrzutu, rywale rozpoczynają grę od rzutu rożnego.Test wiedzy o przepisach gry w piłkę ręczną klasa VI - VIII.. Gra polega na strzelaniu bramek bez pomocy kończyn górnych.Cześć Dziękuję Ci za czujność i komentarz.. 0 .Test z przepisów piłki nożnej (poprawną odpowiedź zakreśl znakiem X ) 1. a) 24 b) 11 c) 36 d) 5 3) Ile co najmniej musi mieć drużyna zawodników na boisku w trakcie meczu?. Ile wynosi czas gry w piłce nożnej:- a) 2 x 45 min; b) 2 x 20 min; c) 2 x 30 min.. Pewnie obejrzałeś już setki meczów.. Wystarczy wiedzieć co to spalony i tyle w sumie wystarczy..

Ile trwa podstawowy czas gry w piłkę nożną?

Tagi dla tego testu: sportowe gry ZespołoweQuiz wiedzy o piłce nożnej nadesłany przez Panią Anastazję Nowak na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Udostępnij.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Jakiego koloru kartki pokazuje sędzia w trakcie meczu: a) czerwoną i niebieską; b) żółtą i zieloną; c) czerwoną i żółtą.. Posiadasz sporą wiedzę na .test z przepisów gry w piłkę nożną - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraWydawałoby się, że przepisy gry w piłkę nożną to banalna sprawa.. Jak nazwiemy sytuację gdy jeden z zawodników przekracza przepisy .Test z wiedzy o przepisach gry w piłkę siatkową Sprawdz czy znasz przepisy gry w piłkę siatkową.. Pomimo, że nie zdobyłeś pełnej ilości punktów, to Twój wynik jest zadowalający.. Test złożony jest z .TEST Z WIEDZY O PRZEPISACH GRY W PIŁKĘ SIATKOWĄ Piłka siatkowa jest dyscyplina sportu, która cieszy się dużą popularnością, chociaż jest grą trudna do opanowania ze względu na swój specyficzny charakter.. 5945 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. AIDAN 4 lata temu.. Sprawdźcie swoją wiedzę.. W meczu biorą udział dwie drużyny.. [QUIZ] Wszyscy potrafią grać w piłkę nożną i znają przepisy tej gry.. Na pewno?. a) 9 b) 8 c) 14 d) 11 2) Z ilu metrów wykonywany jest rzut karny?.

1) Ile trwa podstawowy czas gry w piłkę nożną?

Ilu zawodników występuje w jednym czasie na boisku w jednej drużynie?. Ile trwa przerwa w meczu piłkarskim?. Skomentuj.. 2 razy po 45 minut; 3 razy po 20 minut; 3 razy po 30 minut; Sprawdź się w poniższych tematach:TEST Z WIEDZY O PRZEPISACH GRY W PIŁKĘ SIATKOWĄ 1.. Ile trwa łączny czas gry ( 2 połowy) bez przerwy i doliczonego czasu gry?. Obecnie gra ta jest nie tylko zabawą i rozrywką, ale przybrała .wiedzy o piłce nożnej - Test..