Instrukcja obsługi suszarki do włosów mpm

Pobierz

Składana rączka i uchwyt do zawieszania ułatwiają przechowywanie urządzenia.. Kombiwary, parowary i wolnowary.. Rozwiń cały opis.Linki do recenzji ekspertów i testów MPM MSW-13 .. Praktyczna suszarka do grzybów o mocy 400 W.. Moc 400 W, 3 ustawienia mocy (napisałem maila do producenta z pytaniem cz.Przedstawiamy instrukcję obsługi Suszarka MPM MSG-01.Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii MPM Suszarki do włosów, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi.. Zamknąć drzwi urządzenia.. Strona główna.. Ta instrukcja należy do kategorii Suszarki do włosów i otrzymała oceny od 1 osób ze średnią 7.5.. Skontaktuj się z nami.PODRÓŻNA SUSZARKA DO WŁOSÓW HM-5026.. W wyposażeniu znajdziesz ładowarkę, pędzelek do czyszczenia, nożyczki i grzebień.Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do suszarki do włosów MPM SS-1205/N.. Suszarki do grzybów.. Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF.. Urządzenie umożliwia obcinanie w zakresie 4-30 mm.. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu.. WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE UŻYTKOWANIA Podłączenie urządzenia do sieci elektrycznej.. Otworzyć drzwi komory chłodniczej.. Lub masz już produkt, który chcesz poprzeć własną recenzję lub recenzję MPM MSW-13..

Nie wolno trzymać suszarki wilgotnymi rękoma!

Suszarka nie wymaga specjalnych czynności konserwujących.. Instrukcja obsługi PODRÓŻNA SUSZARKA DO WŁOSÓW HM-5026 Przed użyciem urządzenia należy zapoznać się z jego instrukcją.. Zadaj pytanie tutaj5.. Uniwersalna suszarka do suszenia grzybów, owoców, warzyw i ziół -niezbędna w każdej nowoczesnej kuchni.Suszarka do włosów z jonizacją 2400 W Silvercrest Personal Care, cena 79,90 PLN - dyfuzor i 2 wąskie .Ceramiczne ostrza i regulacja długości.. Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą MPM SS-1205/N i poznać jego ukryte funkcje.Typ suszarki: Standardowa; Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna; Funkcje.. MPM-141-CZ-14H&15H_instrukcja_v01.indd 2 19.04.2017 14:14:49Tu znajdziesz urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń, do sprzątania domu, pielęgnacji włosów i ciała, sprzęt dużego AGD, wolnostojący i do zabudowy..

Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.

Bardziej szczegółowoSuszarka do włosów MPM MSW-09 wyposażona została w szeroki zakres regulacji.. Nie wolno zanurzać urządzenia, przewodu i wtyczki w wodzie lub w innych płynach!. Przewodnik użytkowania został dodany 28.01.2019.. Czytaj dalej.. Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF.. Przejrzyj bezpłatnie instrukcję MPM MSW-05 lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Instrukcja MPM MSW-02.. Funkcja zimnego nadmuchu: Nie; Liczba zakresów temperatury: 1; Funkcja Turbo: Nie; Liczba prędkości nadmuchu: 2; Jonizacja: Nie; Techniczne.. Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF.. Bardziej szczegółowoSuszarka do włosów MPM MSW-06 w takiej cenie tylko w OleOle!. CZYSZCZENIE I KONSERWACJA 1.. Dodaj swoją ekspercką opinię o tym produkcie i pomóż .Przedstawiamy instrukcję obsługi Suszarka MPM MSG-02 0.0 00.. Wystarczy zastosować się do poniższych zasad użytkowania.. W upalne dni możesz dokończyć stylizację przy użyciu funkcji zimnego nawiewu.W skład wyposażenia wchodzą 4 przezroczyste sita do suszenia.Pobierz za darmo instrukcje obsługi PDF Na VideoTesty.pl szybko wyszukasz instrukcje do ponad 26 tysięcy produktów.. Maszynka do strzyżenia włosów MMW-01 została wyposażona w ceramiczne ostrza, które wyróżnia wysoka wytrzymałość i odporność na wysokie temperatury..

Dyfuzor: Nie; Koncentrator: TakSuszarki do włosów MPM w Media Expert!

Zamierzasz kupić suszarka do włosów MPM MSW-13 i chcesz poznać opinie i opinie innych klientów, którzy kupili MPM MSW-13 przed Tobą?. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.Tu możesz bezpłatnie wyświetlić instrukcję dotyczącą MPM SS-1205.. Montaż akcesoriów odbywa się przez połączenie ich z suszarką w miejscach wpustów.. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu.. Załadowania produktów do zamrażarki należy dokonaćInstrukcja MPM MSW-05.. Składana rączka: Tak; Moc [W]: 1200; Zastosowane technologie: Brak; Nasadki.. Czy masz pytanie dotyczące MPM SS-1205 lub potrzebujesz pomocy?. SUSZARKA DO WŁOSÓW model: MSW-02.. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów.Chłodziarko - zamrażarka przeznaczona jest do użytkowania w gospodarstwie domowym do przechowywania świeżych produktów w temperaturze ponad 4°C (część chłodnicza) oraz do za-mrażania i przechowywania produktów w temperaturze -18°C i niższej.. Znajdź swój Suszarka do włosów i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.powietrza na wybrane pasmo włosów, natomiast dyfuzor nadaje włosom objętość oraz puszystość..

Ta instrukcja jest dostępna w następujących językach: Polski, Angielski.

Zachowaj szczególną ostrożność, gdy w pobliżu urządzeniaPoszukujesz instrukcji obsługi MPM MSW-05 Suszarka do włosów?. Poznaj szczegóły, przeczytaj opinie użytkowników i zamów ten produkt już teraz!Suszarka MPM SS-1205 została wyposażona w dwustopniową regulację nadmuchu ciepłego powietrza, która pozwala dostosować szybkość suszenia do Twoich włosów.. Z urządzenia należy korzystać tylko w sposób opisany w niniejszej instrukcji obsługi.. Połączenie mocy i prędkości sprawia, że suszenie i układanie włosów stanie się szybsze i prostsze.. Twojego modelu nie ma na liście?. Urządzenie posiada 3-stopniową regulację temperatury oraz 2-stopniową regulację nadmuchu, dające możliwość wyboru optymalnych parametrów.. Umieścić wtyczkę przewodu zasilającego w gnieździe sieciowym z bolcem uziemiającym.. Dzięki temu unikniesz nadmiernego ich przesuszania.. Przejrzyj bezpłatnie instrukcję MPM MSW-02 lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu.Suszarka MPM MSG-01 instrukcja obsługi - Pobierz.. INSTRUKCJA OBSŁUGI SUSZARKA DO WŁOSÓW model: MSW-02 PRZED PIERWSZYM UŻYCIEM ZAPOZNAJ SIĘ Z INSTRUKCJĄ OBSŁUGI MSW-02 instr POL.indd 1 2009-11-17 10:39:39 MSW-02 instr POL.indd 2 2009-11-17 10:39:39 WSKAZÓWKI .. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu.Poszukujesz instrukcji obsługi MPM MSW-02 Suszarka do włosów?. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.Poszukujesz instrukcji obsługi MPM SS-1206 Suszarka do włosów?. Opis MPM MSW-13.. W zestawie z suszarką dołączony jest dyfuzor oraz koncentrator.Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro.. Ustawić pokrętło temperatury w wybrana pozycję..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt