Czy warto umierać za smartfona książka

Pobierz

Upominek do każdego zamówienia.Książka opowiada o najważniejszych wartościach dla naszego życia!. Skład i łamanie: Adam Gutkowski.. Brak w magazynie.. Należy do gatunków: literatura popularno - naukowa.. pochodzi z wydawnictwa RTCK.. - opis książki: Jaka przyszłość nas czeka Czy sprawdzi się scenariusz, który mówi, że większy udział maszyn w życiu ludzi oraz zmiany prawne i zachodzące w świadomości społecznej doprowadzą do tego, że - mając zapewnioną przez rząd stałą pensję - przestaniemy pracować dla pieniędzy Jak wówczas będziemy żyć Czym wypełnimy czasKrzysztof Zanussi wydał książkę "Czy warto umierać za smartfona" - Już po pierwszych słowach tej książki wiemy, że nie warto - zaczyna rozmowę Dorota Wellman.. Dostawa już od 6.90.. Krzysztof Zanussi.. Za jakie wartości jesteśmy w stanie się bić, a za jakie umierać?. - Porusza wątek wolności, zwłaszcza tej w wymiarze wewnętrznym.. Autorem książki jest Krzysztof Zanussi.. Za poglądy polityczne, za poglądy religijne, za sprawiedliwość społeczną, a może za drugiego człowieka?. Autor: Krzysztof Zanussi.. A może przyjdzie nam ginąć za… smartfona?. - Krzysztof Zanussi.. Dzięki ćwiczeniom rozwojowym zawartym w "Co warto?". Podejmuje próbę diagnozy przyszłości świata.Czy warto umierać za smartfona.. Wartości zawsze dążą do urzeczywistnienia się w Twoich wyborach i w Twoim postępowaniu.Czy warto umierać za smartfona?.

Czy warto umierać za smartfona?

Po co warto żyć i za co warto umierać?. z o.o Sprzedaż internetowa +48 222 62 62 62 będziemy umierać za kogoś?. o najważniejszych dla naszego życia wartościach!. Nowy Sącz 2021. Wydanie I RTCK 2021.. Autorem książki jest Krzysztof Zanussi (na zdjęciu obok, fot. Dorota Czoch dla RTCK)"Czy warto umierać za smartfona?". Redakcja: Krystyna Sadecka.. w cenie 33.50 zł.. Krzysztof Zanussi, m.in.: - Opowiada o tym, za jakie wartości umierali ludzie na przestrzeni wieków.. Czy warto umierać za smartfona?. o najważniejszych dla naszego życia wartościach!. Co ma dla nas największe znaczenie?. Nie ukrywam, że zamawiając książkę Krzysztofa Zanussiego "Czy warto umierać za smartfona", oczekiwałem czytelniczej uczty, licząc iż dzieło to może stanowić istotny intelektualny wkład w dyskusję o kondycji i perspektywach współczesnego człowieka w ogóle, a naszej cywilizacji w szczególności.Szczegóły: Czy warto umierać za smartfona?. autorstwa Krzysztofa Zanussiego porusza powyższe tematy w kontekście rozmyślań dotyczących wartości w życiu każdego człowieka.. "Pustka duchowa zagraża cywilizacji, w której nie ma za co umierać"29 sierpnia 2021, niedziela: ilość produktów w dziale książki: 137 402, Zobacz mapę kategorii: książki Książka: Czy warto umierać za smartfona?, autor: Krzysztof Zanussi, ostatnia aktualizacja dostępności produktu: 16 sierpnia 2021, książka w ofercie od: 15 kwietnia 2021Refleksje po lekturze książki "Czy warto umierać za smartfona?".

Tytuł: Czy warto umierać za smartfona?

Jej wymiary to 140x207.W książce "Czy warto umierać za smartfona?". - Stawia pytania o to, czy dziś są jeszcze na świecie ludzie prawi i bohaterowie, których nie da się "kupić" za żadne pieniądze.W książce "Czy warto umierać za smartfona?". ", wpisane w szerszy kontekst rozważań o wartościach, za które warto oddać życie.. Porusza wątek wolności, zwłaszcza tej w wymiarze wewnętrznym.. W książce znajdziemy historię Chrystusa i Maksymiliana Marii Kolbe, którzy w heroiczny sposób oddali życie za przekonania i cele, do których dążyli.Książki.. Te pytania nie wydają się aż tak szokujące, gdy zaczniemy zastanawiać się jakimi wartościami na co dzień żyjemy?. - Krzysztof Zanussi (2021)» [KSIĄŻKA] Autor: Krzysztof Zanussi ★ Niska cena tylko: 39.99 ★ Zamów już dziś - Natychmiastowa wysyłka ★ 30 dni na zwrot ★.. Stawia pytania o to, czy dziś są jeszcze na świecie ludzie prawi i bohaterowie, których nie da się "kupić" za żadne pieniądze.. Krzysztof Zanussi dla RTCK.. Tanie książki, nowości, bestsellery, promocje.. Książka z kategorii Rozwój osobisty.. Wersja epub i mobi | Graphito studio graficzne, «Czy warto umierać za smartfona?. Wartości zawsze dążą do urzeczywistnienia się w Twoich wyborach i w Twoim postępowaniu..

Książka Czy warto umierać za smartfona?

Produkcja: RTCK.. Uwagi redakcyjne: Adam Szymczak.. (książka) .. To tylko niektóre wątki wpisane w szerszy kontekst rozważań o wartościach, za które warto zapłacić - aż do tej najwyższej heroicznej ceny, którą poniósł Chrystus czy Maksymilian Kolbe: złożenia na szali własnego życia.Opis.. - Za co warto?. Autor: Zanussi Krzysztof : Wydawnictwo: RTCK : Język wydania: polski Język oryginału: polski Liczba stron: 160 Numer wydania: I Data premiery: 2021-04-16 Forma: książka Wymiary produktu [mm]: 210 x 12 x 140 Indeks: 38686207Książka "Czy warto umierać za smartfona?". liczy 160 stron.. Krzysztof Zanussi, m.in.: Opowiada o tym, za jakie wartości umierali ludzie na przestrzeni wieków.. - pyta Dorota Wellman.Czy warto umierać za smartfona?. Świat zmienia się na naszych oczach - dziś obserwujemy zjawiska, które wstrząsają fundamentami naszej cywilizacji.Za jakie wartości jesteśmy w stanie się bić, a za jakie umierać?. To tylko niektóre wątki poruszane przez autora w książce "Czy warto umierać za smartfona?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt