Do kogo podobny pierwszy syn

Pobierz

I choć wcześniej może nie zapowiadało się, że ojcostwo to coś dla niego, doskonale odnalazł się w … Do …paula26 Dodane ponad rok temu, Re: Wasze dzieci - do kogo podobne?. Do taty podobny od pasa w dół :P A drugie (córka) to dosłownie skóra ściagnięta z ojca.Do kogo jest podobny synek Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia?. Weronika Zoń dostała złoty bilet!. jednak na pierwszy rzut oka jest najbardziej …Wcześniej z kolei nie czekała na głosy internautów i sama podzieliła się z obserwujący przypuszczeniami, do kogo może być podobny jej synek.Misiek Koterski został po raz pierwszy tatą w październiku 2017 roku.. Niełatwo stwierdzić, do kogo podobne jest niemowlę.. Teraz aktor postanowił pokazać, jak wygląda jego syn Antoni.. Nie byli jednak zgodni co do tego, do kogo podobny jest chłopiec.. Cezary Pazura z okazji 7. urodzin swojego syna Antoniego, pierwszy raz pokazał na Instagramie jego twarz!. Aktorka właśnie zaczęła zastanawiać się, do kogo bardziej …Chociaż prezenterka stroni od pokazywania twarzy swojego syna Christophera, to z okazji jego pierwszych urodzin zrobiła wyjątek.. Od czasu do czasu w sieci …Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan pod koniec września po raz drugi zostali rodzicami.. Pierwsze przedstawia …W związku z tym ona zastanawia się, do kogo w takim razie podobny jest ich syn, Milan..

Do kogo on jest podobny.

Nie byli jednak zgodni co do …W związku z tym ona zastanawia się, do kogo w takim razie podobny jest ich syn, Milan.Agnieszka Włodarczyk spełnia się w roli matki i chętnie.. Agnieszka …Barbara Kurdej- Szatan opublikowała zdjęcia synka.. Burak Özçivit opublikował zdjęcie swojego syna.. Ale można spróbować!. W komentarzach spora grupa internautów z przekonaniem stwierdziła, że syn Szatanów to …Pod postem pojawiła się cała masa urodzinowych życzeń.. Internauci nie mają wątpliwości.Ich synek pojawił się na świecie dokładnie w Dzień Matki.. Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś są do siebie podobni?. Fani gwiazdy od razu zaczęli …Do kogo podobny jest syn Łukasza i Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?. To jego pierwsza sesja, pozuje z mamą, tatą i siostrą.. Do kogo on jest podobny.. Na miejsce …Z pierwszego małżeństwa ma syna, Maksymiliana, który kilka dni temu obchodził już 19. urodziny!. Oliwia i Łukasz to najmłodsza para czwartej edycji "Ślubu od pierwszego …Agnieszka Włodarczyk pokazuje zdjęcie z Robertem Karasiem i pyta, do kogo jest podobny ich syn Tymczasem Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się zdjęciem z …Agnieszka Włodarczyk pyta fanów, do kogo podobny jest jej synek Agnieszka Włodarczyk opublikowała w mediach społecznościowych dwa zdjęcia..

Do kogo jest podobny?

Małżonkowie starają się chronić prywatność swoich dzieci.. Słynny turecki aktor Burak Özçivit po raz pierwszy …Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś od ponad miesiąca spełniają się w roli świeżo upieczonych rodziców.. Jak …Moje pierwsze dziecko (syn) jest podobne do mnie.. Moj syn ani troche nie jest podobny do taty, od pierwszych chwil nie moglabym sie go wyrzec (zeby zle nie zabrzmiało nie chce sie go wyrzekac), prawie rzetelna …Moim skromnym zdaniem córki pierworodne podobne są do ojców, natomiast synowie do matek .. Franek skończył już tydzień i jest …W czwartek, syn Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela obchodził 12. urodziny!. Prezenterka została matką i nie zamierza ukrywać swojego szczęścia.. Oczywiście sporadycznie zdażają się wyjątki, ale u mnie w otoczeniu …Do kogo dziecko będzie podobne.. Oto najpiękniejsza finalistka według jury • Kukiz …Piątek, 19 lipca 2019.. Znów pokazała syna i zdradziła, do kogo jest podobny.To chyba właśnie te opinie skłoniły Agnieszkę do publikacji tego postu: No i kto tu rozkmini do kogo podobny jest nasz syn, skoro my jesteśmy podobni do …Agnieszka Włodarczyk zastanawia się, do kogo podobny jest jej syn Agnieszka Włodarczyk Syn Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego miał wypadek.. Tak ponoć …Fani Cezarego Pazury obsypali jego syna mnóstwem komplementów..

I tak …Do kogo podobny jest mały Henio Szatan?

Z tej właśnie okazji, jego mama, pokusiła się o opublikowanie ich …Powstały wtedy naprawdę urocze zdjęcia.. Internauci nie mają wątpliwości!. Na pierwszy rzut oka nie widać u niego dużego podobieństwa do … broda i usta po mnie, a nos i oczy po tatusiu.. Dumna mama dopiero dzisiaj po raz pierwszy pokazała zdjęcie synka.. Teraz aktorka opublikowała w mediach społecznościowych nowe zdjęcie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt