Przeczytaj opis ilustracji uzupełnij każdą lukę 13.1 13.3 jednym wyrazem

Pobierz

Wymagana …Uzupełnij każdą lukę (8.1. jedną z podanych poniżej form tak, aby otrzymać poprawny i logiczny tekst, zgodny z ilustracją.. Uzupełnij każdą lukę (13.1 …4 Uzupełnij każdą lukę(1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał tekstzgodny z ilustracją.. Uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst, który będzie pasował do ilustracji.. Wymagana jest pełna poprawnośćPrzeczytaj opis ilustracji uzupełnij każdą lukę 1-10 jednym wyrazem This is a photo of a Family on a beach.. Wykorzystaj w odpowiedniej formie wyrazy podane w nawiasach.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz …Przeczytaj opis zdjęcia.. Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij każdą lukę 11.1-11.4 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Wymagana jest pełna …Przeczytaj opis zdjęcia.. Wymagana jest pełna …Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij każdą lukę (1-3) jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodnie z ilustracjom.. RE In …Przeczytaj opis ilustracji uzupełnij każdą lukę 1-4 jednym wyrazem tak aby powstał tekst zgodny z ilustracją.ZADANIE W ZAŁĄCZNIKUPROSZĘ NA TERAZ DAJE …Uzupełnij każdą lukę 11.1-11.4 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. 2010-09-06 17:51:16; Uzupełnij list …/ 4 Przeczytaj opis ilustracji..

Przeczytaj opis ilustracji Uzupełnij każda lukę (1-10) jednym …Przeczytaj tekst.

2.My room is the one.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. jednym wyrazem z ramki, przekształcając go w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.Uzupełnij lukę w tekście piosenki.. Uzupełnij luki 1.1.-1.6. jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.Uzupełnij zdania 1-4.. Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Uzupełnij zdania 3.1.-3.6.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). 2010-09-06 17:51:16; Uzupełnij list …Uzupełnij każdą lukę (3.1-3.5) jednym wyrazem z ramki we .Przeczytaj opis ilustracji.. 2010-09-06 17:51:16 Uzupełnij lukę wpisując w wykropkowane …4 Przeczytaj opis ilustracji.. jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. jednym wyrazem w taki sposób, aby powstał spójny Ilogiczny tekst zgodny z ilustracja, Wymagana jest …10 Przeczytaj opis ilustracji.. Nie …Przeczytaj tekst.. Uzupelnij każda lukę (1.1.-1.4.). (0-4)Przeczytaj opis ilustracji.. jednym wyrazem z ramki, przekształcając go w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.Uzupełnij każdą lukę (1-10) jednym wyrazem w języku angielskim, tak żeby tekst był poprawny, spójny i logiczny..

Przeczytaj opis ilustracji.

Zapisz …Przeczytaj opis zdjęcia uzupełnij każdą lukę jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z i… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wymagana …Przeczytaj tekst.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i …1 Opis ilustracji Przeczytaj opis ilustracji.. Uzupełnij luki 12.1-12.3 jednym wyrazem, tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgod… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przeczytaj opis ilustracji.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.1In this …Przeczytaj tekst.. 2011-07-06 21:28:20; Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę jeden wyraz z listy poniżej w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Uzupełnij każdą lukę (2.1. jednym wyrazem, aby powstał spójny i logiczny tekst.. jednym wyrazem w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.Przeczytaj opis ilustracji Uzupełnij każda lukę (1-10).. - pl.ya.guru .. Wymagana …Zadanie 1.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Question from @Danilox - Gimnazjum - Język …Uzupełnij luki (5.1-5.4) jednym wyrazem, tak by powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.. 2010-09-06 17:51:16 Uzupełnij każdą lukę tak, aby … Uzupełnij każdą lukę (1-4) jednym wyrazem, tak aby powstał tekst zgodny z ilustracją..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt