Jak ustawić na fb żeby nieznajomi nie widzieli mojego profilu

Pobierz

W sekcji jw.. Jeśli chcesz, możesz sprawdzić jeszcze blokowane treści - Facebook na tej liście trzyma wszystkie rzeczy, które do tej pory zablokowałeś.. Wszystkie swoje polubienia możesz przejrzeć oraz zmienić ich ustawienia prywatności bezpośrednio na Twoim profilu.. Na wnioski z prac komisji przyjdzie nam poczekać, ale już teraz możesz wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o ustawienia swojej prywatności.. Możesz po prostu zaznaczyć w opcjach postu, że chcesz dostawać informację (powiadomienie) za każdym razem, gdy ktoś go skomentuje.. Ani tez zreszta ja ich.. To w końcu zaprzecza idei całego serwisu, który chce, aby użytkownicy wchodzili w jak największe interakcje między sobą.Zmień to na "Wszystkich znajomych" (jak na rysunku).. Post, w którym oznaczasz daną osobę, może też zostać dodany do jej osi czasu.Facebook wie o nas prawie wszystko, o czym można się przekonać pobierając paczkę danych z naszego profilu.. Nie we wszystkich przypadkach bowiem wiadomo, czy dana osoba obserwuje nas na .Jak wlacze czat to od razu zaczepiaja mnie osoby ktore mi do niczego nie sa w danym momencie potrzebne, albo z ktorymi wrecz nie mam ochoty rozmawiac.. Jak wchodzę na profile niektórych osób, których nie mam w znajomych, to wszystko mają ukryte.. Kiedy zalogowałem sie do Facebooka z innego komputera (inne IP), przycisk DebugMODE już nie pojawiał sie na moim profilu..

Jak ustawić na FB, tak żeby nieznajomi nie widzieli moich postów, znajomych i zdjęć?

- "Kto oglądał Twój profil?".. W końcu na liście są twoi znajomi - co cię może to obchodzić czy ktoś wejdzie na ich profil czy nie.Pomoc społecznościowa Facebooka jest miejscem, w którym możesz kontaktować się z innymi użytkownikami i wymieniać informacje dotyczące Facebooka.Na dodatkowej karcie masz możliwość zobaczenia, czy osoby, które odwiedzały Twój profil to znajomi, czy nieznajomi.. Dlatego porównałem zapisy obu sesji z przeglądarek (szukając jakiegoś dodatkowego ciasteczka, które aktywowało DebugMODE) …ale wyszło na to obie sesje niczym się nie różnią.Chwila namysłu — skoro w przeglądarkach nie ma .Możesz określić, kto może zobaczyć posty na Twojej osi czasu.. Wchodze z drugiego konta, nie mam siebie w znajomych i tak: zdjęcia zablokowane, znajomi tez, ale z tablicy wyświetlają się NIEKTÓRE posty.. A znowu jak wylacze czat, to osoby na ktorych mi zalezy nie widza mnie.. 2010-10-15 15:26:07Jak zrobić, żeby na fb nikt nie widział moich znajomych, nawet wspólnych?. co zrobić aby nic się nie wyświetlało nieznajomym albo co zrobić .Wiele osób zastanawia się, jak lepiej zabezpieczyć swoje konto na Facebooku lub jak zablokować je dla nieznajomych..

Funkcja - ukryj wyświetlanie zdarzeń aktywności mojego profilu.

1.Większość z nas blokuje wiele informacji przed nieznajomymi jednak mało kto ukrywa przed nimi listę swoich znajomych.. Wyglada na to ze komus tam, na gorze sie narazilam, bo te sankcje, jak juz wspomnialam, dotycza .Jak to zrobić?. wchodze w ustawienia, cuduję, wszystko blokuję, zdjęcia, tablicę, widoczne tylko dla znajomych i g.ówno.. Korzystając z portalu społecznościowego na pewno wiele razy zdarzyło ci się odczytać wiadomość, ale nie .Kiedy udostępnisz zdjęcie lub film w relacji, w każdej chwili możesz sprawdzić, kto ją wyświetlił.. Bywają jednak użytkownicy, którym ta funkcjonalność nie odpowiada, z różnych powodów.. Co więcej, możesz to zrobić zarówno w grupach, na fanpage'ach, na profilach znajomych jak i nieznajomych (posty publiczne, jakżeby inaczej).Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.. Udaj się na stronę Facebooka i przejdź na swój profil, klikając w swoje imię i nazwisko w górnym lewym rogu.. Okno z opcjami filtrowania wpisów.. bo niektórzy nawet nie mają takiego czegoś na profilu jak znajomi, tylko mają ukryte a jak ustawiam ,,tylko ja'' to nadal widać wspólnych znajomych.Aby zobaczyć, jak inne osoby widzą Twój profil na Facebooku, skorzystaj z narzędzia Wyświetl jako.Facebook oferuje kilka poziomów ochrony prywatności, w tym również ukrywanie swojego profilu przed pewnymi osobami lub ograniczenie wyświetlania niektórych informacji użytkownikom z zewnątrz..

2013-03-14 18:54:45; Czy na nk.pl jest opcja żeby nieznajomi nie widzieli moich zdjęć?

Kliknij "Zapisz" i ciesz się nową tablicą.Jak włączyć DebugMODE?. Kombinowałam w ustawieniach konta, ale nic się nie zmieniło.Jak zrobić na FB by nieznajomi nie widzieli mojej tablicy, zdjęc itp?. czy jest na facebooku opcja by znajomi nie widzieli do jakich grup naleze Przez Gość gość, Październik 30, 2014 w .Gdzie znajdę statystyki profilu na Linkedin?. Wbrew pozorom, odpowiedź na to pytanie nie jest wcale prosta.. W drugim przypadku masz możliwość dodania do znajomych, zobaczenia profilu danej osoby, wspólnych znajomych, lub zablokowania wybranej osoby tak, aby nie mogła więcej wchodzić na Twój profil.Facebook w końcu się ugiął pod prośbami użytkowników i wprowadził możliwość sprawdzenia, kto ostatnio przeglądał nasz profil.. Chyba tak.. Jak sam Mark Zuckenberg w wywiadzie powiedział: "Pomaganie miliardowi ludzi w utrzymywaniu kontaktu ze sobą to uczucie niewiarygodne i uczące pokory; to coś, z czego jestem najbardziej dumny, a teraz wykonaliśmy krok w kierunku użytkowników, krok .Wiem już jak to zrobić, wchodzisz na Twój profil klikasz w zdjęcie profilowe (to małe), pokazuje się zdjęcie i po prawej stronie na górze, pod miniaturką zdjęcia i Twoim imieniem, nazwiskiem, jest znaczek ludziki plus strzałka w dół, wchodzisz tam i tam ustawiasz tylko ja, znajomi, publiczne.Wcale nie musisz pisać komentarza..

2012-11-09 22:54:15; Jak ustawić na FB, tak żeby nieznajomi nie widzieli moich postów, znajomych i zdjęć?

Może dla ciebie nie ma to większego znaczenia.. W ustawieniach prywatności wszystko jest ustawione na znajomych a i tak jak wchodzę w wyświetl jako to wszystkie moje zdjęcia są widoczne.. Może nie chcesz, aby Twój szef, bądź inny kontakt, widział, jak namiętnie uzupełniasz profil po przeczytaniu artykułów (nie tylko tych moich :) o LinkedIn?Jak sprawdzić, czy ktoś mnie obserwuje na Facebooku?. Dlaczego jednak ktoś nieznajomy miałby ją widzieć i przeglądać?. Dla nich powstało rozszerzenie FB Unseen, blokujące .To jedna z wielu funkcji Facebooka, której użytkownicy szczerze nie znoszą.. Oznaczając kogoś w poście, tworzysz link prowadzący do profilu tej osoby.. Wchodząc w ustawienia na swoim profilu możesz łatwo określić, kto i co może widzieć.Facebook - jak ukryć wyświetlanie listy znajomych .. Mając wyświetloną oś czasu w naszym profilu, .. (Android, iOS) Facebook w postaci aplikacji na smartfonie sprawi, że nie umknie nam .Jak mogę ustawić grono odbiorców używane podczas korzystania ze starszej wersji aplikacji Facebook dla telefonów, która nie ma ikony wyboru odbiorców?. nie chcę, żeby moi znajomi byli widoczni dla innych znajomych (na profilu wyświetlana jest cyferka ile osób mam w znajomych i lista kilku osób - chcę, żeby to było niewidoczne) Wszyscy na facebooku (tylko ja) mają nie widzieć moich znajomych, z powodów osobistych.To dość kontrowersyjne rozszerzenie do przeglądarek, Facebook oferuje w swoim komunikatorze kilka funkcji, które identyfikują naszą aktywność wśród znajomych, ale na obopólnych zasadach - ja widzę twoją aktywność, ty widzisz moją.. Informacje w Twoim profilu Jak określić, kto może zobaczyć zawartość mojego profilu i osi czasu na Facebooku?Jak ustawić żeby nieznajomi nie widzieli moich zdjęć na Fb?. Po przejściu na swój profil wybierz zakładkę .Tzn..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt