Napisz charakterystykę zenka z lektury ten obcy

Pobierz

85% Charakterystyka Pestki Ubyszówny; 81% Charakterystyka Pestki Ubyszówny, bohaterki lektury "Ten obcy" 81% Charakterystyka Pestki Ubyszówny.napisz charakterystykę Zenka z lektury pt. ,,ten obcy - rozwiązanie zadania .. napisz charakterystykę Zenka z lektury pt. ,,ten obcy "waneska; 21.10.2010 Zenek był wysokim i szczupłym chłopakiem.. Jego matka dawno zmarła, natomiast ojciec był alkoholikiem.79% Porównanie Uli Zalewskiej i Pestki Ubyszówny, głównych bohaterek lektury Ireny Jurgielewiczowej "Ten Obcy".. Gdy zmarła jego matka ,chłopiec został skazany na wychowywania przez ojca.. 2011-05-20 21:06:56 Napisz kartkę z pamiętnika pod tytulem ,,Moje wczoraj'' 2011-03-06 11:40:51Przydatność 50% Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury "Ten obcy" I. Jurgielewiczowej.. główny bohater lektury,nie miał matki,ojciec alkoholik nie chciał się nim opiekować,uciekł z domu,poszukuje wujka Antoniego Janicy,mimo że ma ogromny żal do ojca i wiele przez niego wycierpiał nie mówi o nim źle;kocha wujka Antosia,jest dumny z jego pracy,podróży,z nim wiąże nadzieje na .Kryteria oceny charakterystyki.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.. Był trochę starszy od reszty dzieci, miał około czternastu, może nawet szesnastu lat.. Chłopiec opuścił Wrocław uciekając od swego ojca (właściciela warsztatu samochodowego), który nadużywał alkoholu i znęcał się nad synem..

84% Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury "Ten Obcy".

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Jego matka nie żyła, a ojciec alkoholik nie interesował się synem.. Charakterystyka Uli Zalewskiej - bohaterki lektury… Charakterystyka Uli Zalewskiej z książki I.… Charakterystyka Uli Zalewskiej z powieści "Ten… Porównanie Uli .• Ten obcy • Irena Jurgielewiczowa - biografia • Ten obcy - streszczenie szczegółowe • Streszczenie Tego obcego w pigułce • Ten obcy - opracowanie • Ten obcy - bohaterowie • Zenek Wójcik - charakterystyka • Losy Zenka Wójcika • Ula Zalewska - charakterystyka • Marian Pietrzyk - charakterystyka • Julek Miller .. Uciekł z domu ponieważ czuł sie niekochany przez ojca, który był alkoholikiem.Wypisz dobre i złe zachowania Zenka Wójcika z lektury ''ten obcy ''?. Ma 16 lat.Gdy był mały spotkała go tragedia zmarła mu matka i musiał zostać wychowywany przez ojca alkoholika który znęcał się nad chłopcem.Pewnego dnia postanowił uciec z domu aby nie zmarnować sobie życia i odnaleść swojego wujka Antoniego Janicę który jedynie mógł się nim zaopiekować i okazać mu miłość .Zapomniałeś, kim jest Zenek Wójcik, postać w lekturze Ten obcy, Jurgielewiczowa Irena?.

63% Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury pt. "Ten Obcy".

Jest ubrany w zniszczoną wiatrówkę i ciemne drelichowe .Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury "Ten obcy" I. Jurgielewiczowej.. Rodzic niestety wszystkie zarobione pieniądze wydawał na alkohol.4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. jest Zenek Wójcik, szesnastoletni chłopak pochodzący z Wrocławia.. Wygląda dość dziwnie i budzi ich ciekawość.. główny bohater lektury,nie miał matki,ojciec alkoholik nie chciał się nim opiekować,uciekł z domu,poszukuje wujka Antoniego Janicy,mimo że ma ogromny żal do ojca i wiele przez niego wycierpiał nie mówi o nim źle;kocha wujka Antosia,jest dumny z.Zenek tymczasem zarobił już wystarczająco dużo, by zbudować dom.. Dlatego Zenek uciekł z domu, by poszukać swojego wuja .. Pierwsza tajemnice Zenka poznaje Ula, podobnie jak on, małomówna i skryta i ,podobnie jak on, cierpiąca z powodu braku matki i złych relacji z ojcem.Charakterystyka Uli Zalewskiej z powieści Ten Obcy… Charakterystyka Uli Zalewskiej z książki "Ten Obcy" Charakterystyka Uli Zalewskiej - bohaterki lektury Ten Obcy.. Zenek Wójcik to główny bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. ''Ten Obcy" .. Gdy był dzieckiem, zmarła jego matka, został skazany na wychowanie przez nieczułego ojca alkoholika.Zenek Wójcik to główny bohater lektury pt.'Ten obcy'..

2013-02-25 21:10:13; Podałby ktoś charakterystykę Zenka z książki '' Ten Obcy '' ?

Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.Największymi zaletami Zenka były lojalność i odwaga.. Posiadał ciemne oczy i gęste, ciemne włosy.. Postanowił powrócić do Olszyn i odnowić kontakt z Ulą, gdyż czuł, że nie może o niej zapomnieć i że dziewczyna wiele dla niego znaczy.. Zaczął też poważnie myśleć o swej przyszłości i chciał założyć rodzinę.. 74% Charakterystyka Zenka Wójcika, bohatera powieści "Ten Obcy".. ma szesnaście lat, urodził się we Wrocławiu.. W chwili gdy dotarł na wyspę wyglądał bardzo biednie.. 73% Charakterystyka Pestki Ubyszówny z "Ten Obcy".. Gdy poznajemy Zenka, wyglądem i zachowaniem przypominał życiowego rozbitka.Przydatność 65% Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury ''Ten Obcy''.. Dlatego Zenek uciekł z domu, by na własną rękę szukać swojego wuja inżyniera i u niego zacząć nowe, lepsze życie.Charakterystyka bohaterów.. Jedną z nich była skrytość, przez którą miał wiele problemów.. Jednym z nich była na pewno kradzież pieniędzy.Moim zdaniem Zenek to mądry i odważny chłopak, który musiał stawiać czoła przeciwnościom losu.Zadanie: napisz chaarkterystykę zenka z ten obcy Rozwiązanie: głównym bohaterem lektury p t ten obcy jest zenek wójcik, szesnastoletni chłopak Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Głównym bohaterem lektury p.t..

2012-10-11 19:00:54 Ma ktoś może treść listu Zenka do Uli z lektury 'Ten obcy ' ?

74% Charakterystyka Zenka Wójcika, bohatera powieści "Ten Obcy".Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: "Ten obcy".Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.Charakterystyka Zenka Wójcika z książki Ireny Jurgielewiczowej ,,Ten Obcy'' : Postać Zenka Wójcika poznałam w książce Ireny Jurgielewiczowej pt. ,,Ten Obcy''.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.• "Stworzenie, które się boi, nie chce być z ludźmi, jak mu coś jest.". 2012-10-25 17:11:26; Na jakiej stronie można znaleźć charakterystykę Zenka Wójcika w książce pt. '' Ten obcy ''?. Weź pod uwagę, skąd pochod zi główny bohater, informacje o jego rodzinie, problemy w życiu oraz jego decyzję dotyczącą przyszłości.. Jego matka nie żyła, a ojciec alkoholik nie interesował się synem.. Zenek był starszy od reszty bohaterów.. Od nowego akapitu zajmij się jego wyglądem zewnętrznym, (podaj najistotniejsze cechy wyglądu, opisz, jak wyglądał, kiedy dzieci zobaczyły go po raz .Głównym bohaterem lektury p.t.:?. Miał może czternaście, może nawet szesnaście lat.. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia-stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafi dać nawet synowi ciepła i miłości, której każde dziecko bardzo potrzebuje.79% Charakterystyka Zenka Wójcika "Ten obcy" 84% Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury "Ten Obcy".. Na stronie używamy cookies.. • "Postanowiła już dawno, to znaczy zaraz po przyjeździe na wakacje, że będzie się stosowała do wszelkich życzeń ojca, ale nie zrobi nigdy żadnego kroku, żeby przekroczyć mur, który ich dzielił.Zadanie: lektura ,,ten obcy quot napisz charakterystykę uli zalewskiej , ,mariana i julka bez zenka i pestki proszę ale krótkie d Rozwiązanie: ula zalewska, była przyjaciółką pestki dziewczynka w dzieciństwie została wychowywanaTen obcy, pojawiający się nagle chłopak niechętnie mówi cokolwiek na swój temat.. Ula natomiast wciąż myślała o Zenku.Przydatność 65% Charakterystyka Zenka Wójcika "Ten obcy".. Jednym z głównych bohaterów powieści pt. "Ten obcy" jest Zenek Wójcik.. Był ubrany w zieloną, zniszczoną .Zenek Wójcik - charakterystyka Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: "Ten obcy".. Zenek Wójcik - główny bohater utworu, tytułowy "obcy".. Ale jak każdy człowiek posiadał też wady.. Zenek ma szesnaście lat, jest wysoki i szczupły, zwinny, zręczny i silny.. Ma ciemne włosy.. 2009-01-19 18:53:00; Napisz charakterystyke Zenka z książki "Ten .Charakterystyka Zenka Wójcika ("Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej) Zenek Wójcik jest jednym z bohaterów książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt