Posłuchaj nagrania jeszcze raz i połącz ustnie części zdań

Pobierz

Następnie proszę osłuchać nagrania jeszcze raz i uzupełnić zdania brakującymi wyrazami.. A Chłopiec.B Dziewczynka.. Włącz nagranie do zad.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 4 strona 61 - posłuchaj nagrania i odgadnij, z jakimi czynnościami związane są dźwięki .Posłuchaj nagrania i uzupełnij zdania.Przeczytaj historyjkę jeszcze raz, wykonaj pisemnie zadania: Zad.. Truśka223.. 4 oraz 5 str. 71 (zad.. 1 NAGRANIE.. Posłuchaj nagrania 3.12 jeszcze raz i zapisz w zeszycie krótkie odpowiedzi.. Czas na piosenkę!. Przeczytaj zdania, a następnie połącz zdanie z właściwym podpisem.Języki obce Uzupełnij zdania w czasie Past Simple 17.05.2021 o 22:48 rozwiązań: 1.. Zrób zdjęcie tych stron i wyślij na adres .. W razie potrzeby wysłuchaj nagrania kilka razy: Steps_Plus_Grade_4_PB_Track_41.mp3.. Wykonaj zadania w zeszycie na stronie 56. Przyjrzyj się obrazkom.. Przeczytaj zdania 1-4 i ich zakończenia.. W części drugiej będziemy łączyć obrazki ze zdaniami.. 2.A teraz dyktando :) odtwóż nagranie jeszcze raz i zapisz nazwy czynności w zeszycie.. Przeczytaj zdania i zapisz je w zeszycie.. 5 posłuchaj nagrania jeszcze raz i wybierz poprawną odpowiedź na pytanie) W zeszycie ćwiczeń zróbcie zad..

Posłuchaj nagrania jeszcze raz i połącz zdania z ich zakończeniami.

Posłuchaj jeszcze raz, zatrzymuj nagranie po każdym zdaniu, powtórz je i wskaż odpowiednie obrazki w zadaniu 1.Proszę, w miarę możliwości pomóc dzieciom w wykonywaniu zadań i odtwarzaniu nagrań.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz i połacz ustnie części zdan, n einmal an und verbinde mündlich die Satzteile.. Następnie proszę osłuchać nagrania jeszcze raz i uzupełnić zdania brakującymi wyrazami.. Zapisz je w zeszycie.. V. Zapamiętaj słownictwo i wyrażenia wprowadzone na dzisiejszej lekcji.. Nazwy czynności ze strony 63.. Posłuchaj nagrania i sprawdź czy dobrze wykonałeś zadanie:obrazek.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz, tym razem zatrzymuj je i powtarzaj usłyszane zdania.. Uzasadnij odpowiedz.. Języki obce Poukładaj słowa w odpowiedniej kolejności, tak żeby utworzyły spójne i logiczne zdania: 17.05.2021 o 20:50 rozwiązań: 1.. 4 - popatrz i połącz palcem zdanie z obrazkiem.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Posłuchaj nagrania jeszcze raz i uzupełnij tabelkę (ex.. Powiedz, na którym są zdjęciu.. Pozdrawiam serdecznie, Marta Gudaj .. Posłuchaj, powtórz i wskaż obrazek w zadaniu 1.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz: tym razem spróbuj mówić wierszyk razem z nagraniem.. Poćwicz czytanie historyjki.. Teraz zajmiemy się wyrazami, które mamy w temacie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.zdjęcia A lub B. Odpowiedz ustnie..

Posłuchaj nagrania jeszcze raz i sprawdź odpowiedzi.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Cały czas patrz na obrazek.. Posłuchaj i sprawdź swoje odpowiedzi.. 2 CD1.06 MP3006 Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. Każde zdanie zacznij od when- ćw.. ; Chemia Czy roztwór przygotowany w wyniku rozpuszczenia 17 gramów KNO3 w 20g wody o temp.50 stopni C będzie roztworem nasyconym?. Truśka223.Przeczytaj przykłady zdań jeszcze raz.. 3.7.Na str.97 w ćw.3 proszę posłuchać nagrania, popatrzeć na ilustracje obok i ułóżcie je w odpowiedniej kolejności.. Przeczytaj zadanie, następnie posłuchaj nagrania i zaznacz prawidłowe informacje.. Każdy produkt z obrazków 1-4 musisz dopasować do odpowiedniej grupy na obrazkach a-d.. {file79982} 3.W części pierwszej popatrz uważnie na obrazki, kliknij w okienko i wybierz poprawną opcję.. Zadanie 3 - posłuchaj nagrania i ułóż fotografie we właściwej kolejności; Zadanie 4 - posłuchaj nagrania jeszcze raz i uzupełnij zdania jednym wyrazem.. Teraz posłuchaj nagrania na eDesku (CD3.4).. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Teraz posłuchaj nagrania jeszcze raz i wykonaj zadanie 4, str. 41.

Spanien Italien Portugal 2.Posłuchaj zdania i powtórz je.. Posłuchaj i powtórz.2.. Wykonaj też zadania na stronach 58-59.. Następnie na małych karteczkach napisz nowe słowa, w tle słuchając nagrania.. Usłyszysz opis krajobrazu, w którym będą zdania zaczynające się od there is ( w skrócie there's) i there are.. 4 wysłuchaj nagrania i wypisz nazwy urządzeń, które się w nim pojawiły, zad.. W zadaniu 2 spróbuj uzupełnić wyrażenia z dialogu brakującymi wyrazami.. Uzupełnij dane chłopca.. CD Rozumienie ze słuchu 1.. 1 i 2 str. 48.Matematyka Czy ktoś pomoże mi rozpisać przykłady z równania 102^2=(100x2)^2 i 99^2=(100-1)^2 ?. Upewnij się, że sa dla ciebie zrozumiałe.. Then oznacza następnie, potem.. Wykonaj pisemnie zadaanie 2 str. 68 z podręcznika (uzupełnij zdania przymiotnikami z nawiasów w stopniu najwyższym i wtazem z ramki).. Przeczytaj opisy i zakreśl odpowiednie wyrazy.. Zaznacz czynnosci, które wykonują Josie, Sally i Martin.. Man trinkt und .Popatrz, dopasuj i połącz, wskazując palcami.. Die Rösti bereitet man ausOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Nie przepisuj całych zdań.. Kto jest nowym uczniem w klasie?. W przypadku pytań i problemów z zadaniami proszę o kontakt poprzez dziennik elektroniczny lub adres e-mail: .. Tym razem nie ma prac plastycznych do wykonania.Prosze zapoznac sie z materialem teoretycznym z dostepnych zrodel informacji.Prosze odszukac wiedze na temat:Klasy 4 - Temat : Sztuka Baroku Klasy 5 - Temat : Sztuka RenesansuKlasy 6 - Temat : Sztuka Klasycyzmu Klasa 7b -Temat: Sztuka Wspolczesna Nalezy przygotowac informacje wedlug .Dla chętnych zad..

Posłuchaj nagrania jeszcze raz i sprawdź poprawność swoich odpowiedzi.

Wykonaj zad.4.. Oznacz długie "a" kreską, a krótkie "a" kropką.. Matematyka Siostra Ani jest od niej o 5 lat młodsza razem mają 29 lat ile lat ma Ania a ile jej siostra zapisz obliczenia1 TESTE DICH SELBST 1 Rozwiąż samodzielnie test, sprawdź swoje odpowiedzi w kluczu i zanotuj informacje o swojej wiedzy i umiejętnościach w tabeli samooceny.. Zeszyt ćwiczeń str. 40 - zadanie 7.Posłuchaj nagrania i uzupełnij tabelkę w zadaniu 3 na stronie 41 w zeszycie ćwiczeń.. Teraz zajmiemy się wyrazami, które mamy w temacie.. He's got a 4 beard .Zadanie 2 - przeczytaj tekst jeszcze raz i wybierz właściwą odpowiedź na zadane pytania.. Przeczytaj jej słowa w zad.5/53.Posłuchaj nagrania jeszcze raz, zatrzymując po każdym zdaniu i powtarzaj.. 6 2.19 e Powiedz, kto mówi zdania (1-7): Tom, Amy czy babcia.. 2.Na str.97 w ćw.3 proszę posłuchać nagrania, popatrzeć na ilustracje obok i ułóżcie je w odpowiedniej kolejności.. Zadanie przyślij do sprawdzenia ma Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem.Połącz dwa zdania pojedyncze w jedno zdanie złożone za pomocą słowa when.. W zadaniu 4 z podanych zdań ułóż dialog.. Kiedy najedziesz na obrazek kursor myszki zamieni się w ołówek.. Zapisz w zeszycie wyrażenia, które są dla ciebie nowe.. Posłuchaj dwóch dialogów i wybierz poprawną część zdania.. 8 pkt 1.. Używamy go,Posłuchaj nagrania jeszcze raz , zatrzymując historyjkę po poszczególnych częściach i postaraj się powtórzyć wypowiedzi.. Zeszyt ćwiczeń - spróbuj wykonać zadania z lekcji 5, str .Dzien dobry,Informacje z plastyki dla uczniow klas 4,5,6,7.. 2 strona 40 w podręczniku.. w ćwiczeniu 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt