Napisz po angielsku o swoich wakacjach

Pobierz

Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Opisz swoje wakacje Podobne tematy.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Dodatkowe informacje o pobycie (pogoda, zwiedzone zabytki, ciekawostki, dalsze plany) 4. ujżyj wybranych zaimków 2010-12-21 20:42:53 Napisz kilka zdań na temat końca wakacji i rozpoczęcia roku szkolnego.. podaje treść wraz z kolegami pojechaliśmy na tygodniowy obóz.. chodzi mi też żeby list nie zawierał zbyt wyszukanych słów.. Miałem zaledwie parę kroków do morza.. .Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Do Zakopanego dojechaliśmy samochodem.. polski wypracowanie matematyka angielski historia biologia rozprawka chemia fizyka opis oblicz.. Your .. napisz maila na 120 słów po angielsku o swoich wakacjach proszę o pomoc +0 pkt.. Język angielski, opublikowany 26.09.2020napisz 5 zdań o swoich planach.. We stayed in a hotel "Green beach".Opis wakacji po angielsku przykład 1.. Za przetłumaczone daje naj .".. Drogi Bartku Na początku tego listu chcę opowiedzieć ci o moim wyjeździe nad morze.. Zakończenie (potocznym zwrotem) i podpis Pocztówka - angielskie słownictwo i zwroty Rozpoczęcie:W tym roku pierwszy tydzień wakacji spędziłem u babci, a poźniej wyjechalem nad morze do Dziwnówka..

Fascynujące miejsce (po wakacjach).

Twój adres email nie zostanie opublikowany.. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli .Plik napisz wypracowanie o wakacjach po angielsku.txt na koncie użytkownika babydick09 • Data dodania: 25 mar 2016Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Napisz o swoich wakacjach po angielsku min.. Zawsze coś mnie mile zaskakuje.Napisz opowiadanie o swojej pracy sezonowej którą wykonywałaś podczas wakacji +1 głos.. Wstęp/ przywitanie 2.. I was very excited when I heard the news.napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) napisz list w którym opowiadasz o swoich osiemnastych urodzinach.. Prosze o pomoc .. proszę szybko., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.. Na obozie poznałem wiele interesujących i miłych ludzi.. Bardzo proszę o jak najszybszą odpowiedz.. Pola, których wypełnienie jest wymagane, .Zaraz po zakończeniu roku szkolnego, w nagrodę za dobre stopnie .Potrzebuje list po rosyjsku o swoich wakacjach do koleżanki który będzie zawierał gdzie spędziłam wakacje ile tam byłam itp. potrzebne i bardzo pilne na jutro!. 2011-09-14 19:16:05 Na zadanie dostałam napisać o swoich wakacjach ale ja nigdzie nie byłam ma zadanie ma być na minimum 1 strone co mam napisać żeby było dobrze ?.

...Napisz po angielsku o swoich wakacjach spędzonych na Hawajach.

Wszyscy mieszkaliśmy w domkach kempingowych.. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. -opiszesz swoje m wrażenia związane z pobytem w nowym miejscu -opiszesz swój pokój i okolicę -poprosisz rodziców o dosłanie ci brakujących rzeczy pamiętaj ma mieć przynajmniej 50-100 słowPozdrawiam Marta.napisz list do kolegi jak spędziłeś wakacje ( bylem u babci na wsi,chodzilem nad jezioro z kolegami, takze spedzalem z nimi duzo czasu grajac w pilke,bawilismy sie w podchody bylem pare dni nad morzem z rodzicami ,) daje naj na piatek lub poniedzialek"Napisz po angielsku notatkę (5-6 zdań) o twoich wakacjach (jak .Napisz 10 zdań o swoich wakacjach w czasie przeszłym.. Nie bój się dzielić, chociaż wciąż nie jest w porządku.. I spend with theam nicely time.Język angielski, opublikowany 12.08.2020 Napisze ogłoszenie sprzedaży swojego starego plecaka po angielsku na dziś, daje naj.. Odpowiedz.. Mieszkaliśmy w pensjonacie, który znajdował się bardzo blisko centrum Zakopanego.. Spędziłem tam 2 tygodnie.. W te wakacje jak co roku wyjechałem w nieznane miejsce.. i musi być niestety co najmniej 120 słowMoje .Napisz po angielsku e-mail .. 2010-09-04 12:27:16Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. In Miami, we stayed at The W hotel.Słownictwo‧Zwierzęta po angielsku‧Opis przyjaciela po angielsku‧Dzień Świętego PatrykaWypracowanie po angielsku o wakacjach?.

Opis wakacji po angielsku: Miami i Nowy Jork.

Ostatnie wakacje spędziłem w Tatrach.. ( wys… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz odpowiedzi po angielsku - 4-5 zdań na każdy temat 2018-05-29 17:00:10 ułóż 4-5 zdań na temat wakacji .. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.. Dziękujesz Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: gosza 29.3.2010 (21:11) Napisz wypowiedź na temat zagrożeń dla świata .Napisz bloga po angielsku o swoich wakacjach nad morzem z kolegami z klasy.. Na tej stronie możemy uczyć się razem i informacji zwrotnej.Plik opis wakacji Forum e ANG.pdf na koncie użytkownika australijczycy • folder Angielski • Data dodania: 6 paź 2015The hotel was big and beautiful.Napisz krótkie mroczne opowiadanie po angielsku 2013-01-02 19:54:25; napisz krutkie opowiadanie np. o wakacjach 2015-09-21 18:22:15; napisz opowiadanie o swoim zwierzęciu po angielsku 2011-01-26 20:15:02; Napisz opowiadanie o psie po angielsku.. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.napisz maila na 120 słów po angielsku o swoich wakacjach proszę o pomoc.. Witamy na zalicz.net!. tutaj jest wzór 1 Zobacz odpowiedź vivagne vivagne Today has been an amazing day!. Użyj wyrażeń z ramki.. 35 słów.. Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: tulipann4 22.4.2010 (16:47) Napisz artykuł o podróży samolotem ( 120-150 słow ) po angielsku ;P Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: KarmeL 25.4.2010 (08:40) Napisz o wybranym tańcu..

Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku.

W trakcie pobytu w górach prawie cały czas wypełniały nam .Można także uczestniczyć odpowiedzieć lub odpowiedzieć na pytanie "Napisz o swoich wakacjach (po angielsku) 10 zdań !. Bardzo sie z nimi polubiłem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt