Mały książe test z lektury

Pobierz

311 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Mały książę - Lektury - Język polski dla Klasa II Gimnazjum - Klasowka.onet.pl Do poprawnego działania strony konieczne jest włączenie obsługi Javascript.. Pan Tadeusz - test z lektury - Adam Mickiewicz.. dzieciuchowiczz_97567.. Podróż Małego Księcia nie trwała może długo, ale z .Test ze znajomości lektury pt. "Mały Książę ".. c) o małych rozmiarach.. Klasa 5 Klasa 6 Klasa 7 Gimnazjum Liceum Technikum Polski.Najpierw "Małego Księcia" wydano po angielsku, później po francusku, a następnie po polsku - polskie wydanie było jednym z pierwszych (w 1947 r.).. Lotnik znalazł się na pustyni -1p.Rozwiąż test składający się z 18 pytań, który w szybki sposób pokaże jak bardzo gotowy jesteś na sprawdzian z lektury.. Lotnik znalazł się na pustyni a) z powodu awarii samolotuTemat: Analiza i poprawa test ze znajomości lektury "Mały Książę".. by dzieciuchowiczz_97567.. Książka czy media.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Mały KsiążęJaki numer miała planeta na której mieszkał mały książę?. Kto jest narratorem w utworze?. Test składa się z 12 pytań.. W sumie "Małego Księcia" przetłumaczono na 270 języków i dialektów, sprzedano ponad 140 mln egzemplarzy.. Klasa 7 Polski.. a) pilot b) róża c) Mały Książę 2) W lekturze pojawia się narracja: a) pierwszoosobowa b) trzecioosobowa c) czwartoosobowa 3) Zdarzenia, które nie tworzą akcji, lecz należą do fabuły to: a) wspomnienia, piosenki b) piosenki, opowiedziane historie c) wspomnienia, opowiedziane historie 4) Fabuła to: a) układ wszystkich zdarzeń będących .test pt Mały Książe Test..

"Mały Książę" - test z lektury DRAFT.

Narrator opisuje Małego Księcia jako śmiejące się dziecko o złotych włosach, które: a) ma nienasycony apetyt, b) zawsze biegnie zamiast, c) częściej milczy aniżeli mówi, d) nie odpowiada na pytania.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Rozwiąż test!. O co poprosił narratora Mały Książę?. 18 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę przeanalizować poprawne odpowiedzi, każdy z Was otrzymał ode mnie informację z punktami i oceną.. Książka "Mały Książę" A. de Saint Expury wydana w roku 1943 przetłumaczona została na ponad 170 języków, dzięki czemu zyskała zasłużone miejsce wśród klasyki światowej literatury.Test: Mały Książe - test Opis testu: Na tym teście możesz sprawdzić wiadomości z lektury dla klasy 7 z ,,Małego Księcia".. 2010-01-06 21:44:06Mały Książe - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #mały książe, #sprawdzian 1534 x, 2016-01-19 12:42:05Mały Książę - quiz wiedzy o niezwykłej książce Antoine de Saint-Exupéry.. Napisz do nas.. Co Mały Książę robił codziennie na swojej planecie po przebudzeniu?. Skomentuj.. Kostenlose Lieferung möglichNajbardziej kompletny test z lektury Mały Książę jaki znajdziesz w sieci.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Co Mały Książę codziennie rano robił na swojej planecie?. O co poprosił narratora Mały Książę?.

Edit "Mały Książę" - test z lektury DRAFT.

Edit "Mały Książę" - pytania na kartkówkę.. Przy bliższym przyjrzeniu widać jednak, że chociaż książeczka jest króciutka, zaledwie kilkadziesiąt bogato ilustrowanych stron, to jednak zawiera w sobie zaskakująco dużo treści.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Mały KsiążęTest wiedzy z lektury - "Mały Książę" xX_Zaczytana_Xx 11 miesięcy temu.. Co Mały Książę codziennie rano.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. W tym dziale zbieramy odnośniki do testów lektur z liceum.. Nie popełnisz tutaj błędu ortograficznego ani żadnego przy pisaniu odpowiedzi, ponieważ odpowiedzi są wybierane z podanych.Test z lektury Mały Książę.. Przygotuj się do sprawdzianu i klasówki.Lista pytań z lektury Mały Książę.. Lektury.. 13 V 2020 r. - sprawdzenie znajomości treści lektury Proszę rozwiązać test, rozwiązany test lub odpowiedzi wszyscy odsyłają do 13 V 2020 r. do godz. 12.00 1. wg Jaskulska1.. Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia, proszę o wiadomość.. Test z lektury Mały Książe.. Plan wydarzeń-Mały Książe Połącz w pary.. Niektóre lektury są obowiązkowe, inne omawiane w programi rozszerzonym..

Test z lektury Mały Książe.

Lista pytań i odpowiedzi na test z "Małego Księcia".Test Mały książę, Mały książę podręcznika Lektury dla Klasa II.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?Lektury szkolne - liceum.. Test składa się z 12 pytań.. Ile trwa dzień na planecie Latarnika?. z góry dziekuje <3 .Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. Przerwij test.. Sprawdź swoją znajomość fabuły Małego Księcia.. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Jeśli jest ci bliski Mały Książę - test znajomości lektury to zapewne formalność?. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Pomyliłeś chyba treść i zadania deb1lu Najnowsze pytania z przedmiotu Polski.. Sprawdź, co pamiętasz z lekturyPodczas pierwszego spotkania Mały Książę poprosił lotnika o: a) narysowanie baranka b) pomoc w odnalezieniu baranka c) wodę d) o nic go nie prosił 4.Mały książe; Nauka: Mały książe Test z lektury szkolnej z odpowiedziami.. Mały Książę Pilot, któremu zepsuł się samolot bezstronny świadek wydarzeń narrator.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. "Mały Książę" - test z lektury DRAFT.. Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż test z lektury i sprawdź!Do jakiej sytuacji z lektury.. Pytanie 1/10.. 2013-04-11 15:56:28 Mieliście sprawdzian z lektury Mały Książę ?.

Rozwiąż test!Test z lektury Mały Książe.

Kochają go miliony.. Ile trwa dzień na planecie.. Sprawdź swoją znajomość .Temat: Test ze znajomości lektury "Mały Książę".. Test z lektury Mały Książe autorstwa Antoine de Saint-Exupery.Test z lektury mały książe Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. Sprawdź, czy poradzisz sobie z pytaniami dotyczącymi fabuły książki o przygodach Małego Księcia!. 2Test z lektury "Mały Książę" (Antoine de Saint-Exupéry).. b) większej od Ziemi.. 5.1) Kto jest narratorem w "Małym Księciu"?. 20 pytania do lektury Mały Książę.. Lektury 6 lat temu.. Test z Lektury Brakujące słowo.. "Mały Książę" - sprawdź, czy dobrze znasz lekturę!. Test z lektury: Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz.. O co poprosił narratora Mały Książę?. Mały Książę pochodził z planety: a) podobnej wielkością do Ziemi.. Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. 2010-10-11 17:43:13 jakie są twoje wrażenia z lektury " Mały Książę "?. 311 Obserwuj .Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Co Mały Książę codziennie rano.. Jak dobrze pamiętasz przygody tajemniczego chłopca z obcej planety?. Udostępnij.. Zerówka Dorośli Polski.. Co ma większy wpływ na życie współczesnego człowieka ?. Test z lektury Mały Ksi .Test Z Lektury Mały Książe Bez 8 zadania 1 Zobacz odpowiedź kapselekhd kapselekhd 1 C ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt