Opisz swój ulubiony film po niemiecku

Pobierz

W filmie główni aktorzy to Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson).. "Sein und …Muszę napisać opis swojego ulubionego filmu po niemiecku.. Jest on amerykańskim reżycerem …Musisz przetłumaczyć "MÓJ ULUBIONY FILM" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Główną bohaterką jest, grana przez Lindsay Lohan, Cady.. bohaterowie i co się dzieje w filmie.. To jest mój wolny dzień.Lubię ten dzień, ponieważ w nie muszę chodzić do szkoły.. Wtedy mogę robić to, co chcę.Wstaję o …Opisz swój ulubiony film ,po angielsku.. Bella przeprowadziła się do …Meine Lieblingsband ist "The O Zone ".. Musi się tam znaleźć kto jest reżyserem, główni.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających …Opisz po niemiecku swój ulubiony przedmiot szkolny.. Zagrał niesamowicie swoją rolę.. Prosze o przetlumaczenie xD Pilne xd To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz …Lieblingsfilm.. Odpowiedz przez Guest [.]. Film "Mój przyjaciel Hachiko" powstał w 2009 roku,a jego reżyserem był Lasse Hallstrom.Opis nauczyciela po niemiecku - wzór.. napisz dlaczego.. wlasnie ten .. Lubię go …Opisz swój ulubiony przedmiot.. Lubię również …Moja ulubiona książka.. Najchętniej gram na pianinie.. jestem bardzo słaba z niemieckiego.. Film jest od początku do końca historią o życiu uczniów pewnej amerykańskiej szkoły..

He is …Mój ulubiony zespół.

Dragostea din tei ist die beliebteste …Jaki jest twój ulubiony film.. Po drugie za fabułę i wykonanie filmu ,który jest genialny pod …Przydatność 50% Recenzja mojego ulubionego filmu - "Katyń" W dniu katastrofy pod Smoleńskiem dnia 10.04.2010r., po śmierci tylu mądrych i znanych ludzi w Polsce i na …Opisz swój ulubiony film 2 Zobacz odpowiedzi 987wera654 987wera654 "Kevin sam w domu'' Reżyserem filmu jest Chris Columbus.. Pozostałe tłumaczenia.. Przyjechała ona do USA …Mein Lieblingsfilm.. 10 pkt za …OPISZ SWÓJ ULUBIONY SERIAL .. Mówiłaś, że to twój …Muszę opisać po niemiecku mój ulubiony sport/sporty.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe.. FILM < HOUSE , ALBO CSI , ŻYCIE NA FALI > PO NIEMIECKU , KILKA PROSTYCH ZDAŃ 1 Zobacz odpowiedź pannieda pannieda …Prosze o pomoc.po niemiecku ulubiony aktor,ulubiony film.. Bez niej nie umiałabym żyć.. W tym przypadku tylko przetłumaczcie na niemiecki:) Moim ulubionym przedmiotem jest angielski.. Bardzo proszę o …Ta nagrodzona 11 Oscarami, a w tym dla najlepszego filmu, historia miłosna, wzruszająca widzów na całym świecie, jest najbardziej kasowym filmem wszechczasów.Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku.. Uwzględnuj: - jaki to przdmiot-w jakie dni tygodnia masz go w planie-opisz co na nim robicie-dlaczego lubisz ten przedmiot-jakie …Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair..

Er ist …Moim ulubionym dniem jest sobota.

Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła …Przydatność 55% Ulubiony film.. Prosze o napisanie opowiadania po niemiecku na temat ulubionego aktora oraz filmu.. Question from @tutek20 - Gimnazjum - Język angielski .. napisz wypracowanie o swojej rodzinie po …Opisz swój ulubiony przedmiot szkolny po niemiecku Pomożecie mi opisać mój ulubiony przedmiot po niemiecku?. Jest to matematyka, mam ją codziennie, mam dobre …Recenzja filmu po niemiecku to forma wypowiedzi, która zawiera ocenę wybranego dzieła filmowego.. Napisałam kilka zdań, ale pewnie z błędami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt