Sprawdzian quo vadis profesor

Pobierz

Sprawdź, jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza!. Sam mówił, że rankami budzi się akby zdrętwia-Plik sprawdzian z quo vadis.pdf na koncie użytkownika bdendy • Data dodania: 1 kwi 2017 Ten wizualny Quiz powie Ci, czy jesteś optymistą, pesymistą, a może realistą?Plik quo vadis test profesor.zip na koncie użytkownika adambaldwin09 • Data dodania: 11 mar 2015.. Od pewnego czasu zdrowie ego zaczęło się psuć.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Test składa się z 12 pytań.. a) Adam Mickiewicz b) Aleksandro Fredro c) Henryk Sienkiewicz d) Józef Piłsudski 2) Jakim gatunkiem literackim jest ,, Quo Vadis " ?. Wyślij zgłoszenie .Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Napisz do nas.. Proponuję sprawdzian znajomości "Quo vadis", jeśli dana klasa zdecydowała o opracowaniu tego dzieła.Sprawdź ile pamiętasz z tej wspaniałej książki!. Zawiera nieodpowiednie treści?. Wykreśl punkt, który nie dotyczy powieści historycznej.. Kim byli rodzice ligii (ci prawdziwi) 4.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Quo Vadis, pytania.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test składa się z 28 pytań.. Rozwiąż test!reżyseria:Jerzy Kawalerowiczscenariusz:Jerzy Kawalerowicz gatunek:Historycznyprodukcja:Polskapremiera:14 września 2001 (Polska) 30 sierpnia 2001 (świat)Podczas fali prześladowań rzymskich chrześcijan Marek Winicjusz zakochuje się w Ligii.Quo vadis Petroniusz¹ obudził się zaledwie koło południa i ak zwykle, zmęczony bardzo..

"Quo vadis" jak dobrze znasz?

Wymień trzy postacie historyczne.. Rozwiąż test!1.Petroniusz 2.Ursus (tu nie jestem pewny) 3.chrześcijanka 4.Akte 5.Winicjusza 6.Chilon 7.rybę 8.aby posłuchać nauk św. Piotra 9.aby pomógł jej w porwaniu Ligii 10.do Ancjum 11.dowiedział się że Rzym płonie 12.św.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę przewrotną komedię!. Quiz w Poczekalni.. W czterech zdaniach opisz zachowanie Chilona w czasie igrzysk.. Co stało się z Ligią podczas igrzysk w amfiteatrze?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Quo vadis - test.. : Powieść historyczna - oddany jest koloryt i realia epoki - odtwarzana jest struktura społeczeństwa - bohaterem jest detektyw, który stoi na straży moralności - dotyczy czasów wcześniejszych niż te, w których została napisanaKatalog Kazimierz Mazur, 2011-03-08 kolbuszowa Język polski, Sprawdziany i testy Quo vadis - test z lekturyRozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.. Jakie były ostatnie słowa Ligii do Marka Winicjusza?. Kto podpalił Rzym i dlaczego ?. Sprawdź, czy znasz tę "powieść z czasów Nerona" wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!. Udostępnij.. Jakie dzikie zwierzę Papkin miał ujarzmić na życzenie Klary?. Poprzed-Zdrowie niego dnia był na uczcie u Nerona², która przeciągnęła się do późna w noc.. Jak nazywa się autor książki "Czerwony Kapturek" Kto z bliskich Czerwonego Kapturka bardzo się rozchorował?Test z lektury "Zemsta" (Aleksander Fredro)..

Sprawdzian wiadomości z "Quo vadis" Grupa 1 1.

Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury na poziomie trudnym.. Artur_Ostaszewski 3 lata temu.. PUBLIKACJE.Test poświęcony powieści H. Sienkiewicza "Quo vadis" składa się z dwóch części.. Sienkiewicz w "Quo vadis": a) skupił się głównie na architekturze rzymskiejTest z lektury "Quo vadis" (Henryk Sienkiewicz).. Quiz w Poczekalni.. Udostępnij.. a) Dramat b) Powieść historyczna c) Przygodowa d) Kryminał 3) Podaj czas i miejsce akcji utworu.. Test formatywny część pierwsza - o świecie przedstawionym w "Quo vadis" - zadania od 1. do 6.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Wymień czterech pierwszoplanowych bohaterów powieści "Quo vadis".. W czym kompała się żona Nerona.. Skomentuj.. 5.Kto to był:-Eunice-Ursus-Akte-Kroton - chryzestemis Pomponia Grecyna 7.. Test składa się z 12 pytań.. Sprawdziany na podstawie podręcznika Wczoraj i dziś wydawnictwa Nowa Era.. Skomentuj.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Panowanie którego z rzymskich cesarzy jest tłem powieści?. Powtórz przed sprawdzianem.Quo vadis - sprawdzian ze znajomości Małgorzata Mielniczuk; Quo vadis - test z lektury Kazimierz Mazur; Renesans ..

17 Obserwuj ...Quo vadis - test wiedzy.

Wyślij zgłoszenie .Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie… Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomościZobacz quiz: "Quo vadis".. Udostępnij.. Dlaczego Neron chciał zobaczyć palące się miasto?Test ze znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Quo Vadis #henryksienkiewicz #quovadis #lekturaszkolna #gimnazjum Test: Krzyżacy - Henryk Sienkiewicz, znajomośćTest Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III.. Co chciał uczynić z Chilonem Winicjusz, gdy dowiedział się, że ten kazał Ususowi zamordować Glaukosa.. 17 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1) Kto był autorem i napisał,, Quo Vadis " ?. 86 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jakim charakterystycznym powiedzonkiem posługiwał się Cześnik?. Sprawdzian historia klasa 4 - test z całego podręcznika; Sprawdzian historia klasa 4 dział 1 - Z historią na Ty; Sprawdzian historia klasa 4 dział 2 - Od Piastów do Jagiellonów; Sprawdzian historia klasa 4 dział 3 - Wojny i upadek Rzeczypospolitej; Sprawdzian historia klasa 4 dział 4 - Ku .W gimnazjum obowiązkowo należy omówić jedną z powieści Sienkiewicza..

Rozwiąż test!Quo vadis opracowanie, streszczenie.

Co miało być kulminacyjnym momentem igrzysk?. Test formatywny część druga - przyczynek do charakterystyki Petroniusza.Test z lektury - Quo Vadis!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt