Napisz e-mail do kolegi z niemiec

Pobierz

-ulubiony przedmiot.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.Napisz e-mail do koleżanki/ kolegi z Hamburga, która przeżyła/ który przeżył podobną sytuację.. Poinformuj gdzie miała miejsce kradzież i co zostało skradzione.. Napisz do niego e-maila, a w nim -podziękuj za e-mail i za to że właśnie do ciebie zwrócił się z tą prośbą,Napisz mail do kolegi z Niemiec -Pionformuj, że w dalszym ciągu uczysz się niemieckiego -opisz co sprawia Ci trudności w nauce -napisz ze potrzebujesz korepetycji z niemieckiego -napisz dlaczego zależy ci na dobrej ocenie.. *zespół, w którym pracowałeś/ łaś i panującą w nim atmosferę.. Ich schreibe weil ….witam mam do napisania e-mail: Po powrocie z podróży piszesz do mieszkającej w Niemczech koleżanki e-mail w którym informujesz ją: -dokąd i jakim środkiem lokomocji pojechałeś, -jak przebiegała podróż i co się nieoczekiwanie wydarzyło, -jak próbowałeś rozwiązać problem i kto ci pomógł, -że za rok planujesz podobną podróż i proponujesz odbyć ją .Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Napisz e-mail do kolegi z Niemiec i opisz, jak w twojej rodzinie wygląda wigilia., Pomogłeś studenci uzyskać odpowiedź mu potrzebne.. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.. 1.przedstaw jak ubiera sie mlodziez w Polsce i jak ubiera sie do szkoly..

Po powrocie piszesz list do swojego kolegi z Niemiec.

Kolega/Koleżanka napisał/napisała do ciebie z prośbą o kilka rad dotyczących odchudzania.. Napisz, gdzie spędziłeś ostatni weekend.. moda.Napisz e-mail do kolegi z Niemiec na temat koncertu na ktorym niedawno byles: -podaj zaprezentowany repertuar - opisz rakcje publicznosci-podaj czas trwania koncertu-podsumuj swoje wrazenia + tlumaczenie napisanego e-mailaNapisz e mail do kolegi że byłeś na kilku dniowej wycieczce u swojego kolegi z niemiec napisz co robiliście, gdzie byliście i uzasadnij dlaczego wycieczka była udana po dwa zdania do każdego od 50 do 100 wyrazów w perfect.. - Przepraszam, że tak długo się nie odzywałem.. Przywitanie - krótki, nieoficjalny zwrot grzecznościowy skierowany do adresata.. Z góry dziękuję za pomoc !. Prosi Cię o pomoc.. * wykonywane zajęcia oraz korzyści z nich płynące.. Zrelacjonuj jak zareagowałeś na zaistniałą sytuację.. prosiłbym o nie za długie wypowiedzi.. Napisz list do koleżanki (po niemiecku) w którym poinformujesz, że jesteś chory, opiszesz swoje samopoczucie, objawy choroby, wizytę u lekarza..

Elementy składające się na e-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku.

3. czy sugierujesz sie reklama kupujac ubranie.. Przywitanie - krótki, nieoficjalny zwrot grzecznościowy skierowany do adresata.. -przedmiot ktorego nie lubisz.. Po powrocie piszesz list do swojego kolegi z Niemiec.. Odpowiedź Guest.. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.Elementy składające się na e-mail do przyjaciółki lub koleżanki po niemiecku.. Wyraź smutek, że nie możesz uczestniczyć w przyjęciu urodzinowym tej koleżanki.Napisz e-mail do kolegi, w którym opiszesz, jak wygląda twoje nowe mieszkanie.. -opinie o innych przedmiotach.. !Napisz email do kolegi z Niemiec, a w nim: -Poinformuj go, że uczysz się języka niemieckiego,-Napisz, jak nazywa się twój nauczyciel.-Poinformuj ile uczniów liczy grupa-Opowiedz co robicie podczas zajęć.napisz email do kolegi z niemiec.. 4 zapytaj kolege jakich ubran nie nosi i dlaczego.. Uwzględnij: * miejsce i czas pobytu *pogodę *formy spędzania wolnego czasu *ubrania które zabrałeś w podróż *transport w obie strony .. -ocena z ulubionego przedmiotu..

2. napisz co rozumiesz pod pojeciem mody i czy moda jest wazna w twoim zyciu.

Question from @Michal0101 - Liceum/Technikum - Język niemiecki83% List do kolegi.. Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. Uwzględnij następujące informacje: dokąd i z kim pojechałeś/ dlaczego wybraliście wyjazd za granicę i czy spełniły się wasze oczekiwania/ jaknapisz maila po niemiecku do kolegi z niemiec: musi zawierać informacje o.. 4.W e-mailu do kolegi z Niemiec: - opisz, jak w twojej rodzinie obchodzi się święta Bożego Narodzenia, - wyjaśnij, dlaczego lubisz to święto, - napisz, że zapraszasz go do siebie w zbliżające się ferie.DYSKUSJA I ODPOWIEDZI.. Uwzględnij: - gdzie przebywasz - napisz o rodzinie, u której mieszkasz - co podobało Ci się w programie (muzeum, zwiedzanie etc) - napisz swoje plany na wieczórZobacz 1 odpowiedź na pytanie: "Napisz email do kolegi z niemiec, w którym opiszesz sytuację, w której; - przytrafia Ci się coś wesołego, bądź przykrego; - wyraź w nim swoje uczucia i wzmocnij wypowiedzi; - użyj zdań czasowych - als i wenn, oraz czasowników w imperfekE-mail po niemiecku - przydatne zwroty..

83% Napisz list do kolegi z Niemiec; 85% List do kolegi z Niemiec; 85% Wyjechałeś na zagraniczne wakacje z rodzicami.

Uwzględnij następujące informacje: dokąd i z kim pojechałeś/ dlaczego wybraliście wyjazd za granicę i czy spełniły się wasze oczekiwania/ jak Lieber Thomas, xyz, den 18.07.2007 vielen Dank fur deinen netten Brief und Fotos.Napisz list do kolezanki (po niemiecku) w ktorym poinformujesz, że jestes chory.. Twój adres email nie zostanie opublikowany.Przydatność 65% List do kolegi z Niemiec.. * cel, na realizację którego przenaczysz zarobione pieniądze i .. Ich freue mich, dass du geschrieben hast.Napisz e-mail do koleżanki z Niemiec, w którym poinformujesz ją, że: ferie zimowe spędziłeś/-aś z rodzicami w Austrii, po raz pierwszy jeździłeś/-aś na nartach, jazda na nartach sprawia ci radość, jesteś za aktywnym spędzaniem czasu wolnego.Napisz e-mail do kolegi/koleżanki z Niemiec.. - Sporo czasu już do siebie nie pisaliśmy.. Opisz jak wyglądał złodziej i jak się zachowywał.. i 5 punktów pomocy plis !Napisz e-mail do swojego kolegi z niemiec , w którym opowiesz o swojej ostatniej wizycie w kinie .Otrzymałeś e-mail od kolegi z Niemiec, który chce mieć psa lub kota, ale jego rodzice się na to nie zgadzają..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.