Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień

Pobierz

• uszkodzenie .Uzależnienia i ich skutki .. Uzupełnij mapę myśli informacjami na …Uzależnienia i ich skutki 1. rozwiązane.. Uzależnienia i ich skutki - do 25.03.2020 ćwiczenia str. 81-82.. • uszkodzenie …Uzależnienie to odczuwalny przez jednostkę nacisk zażywania określonych środków (naturalnych bądź sztucznych), które mogą wywoływać skutki niebezpiecznie dla zdrowia …KARTA PRACY (Uzupełnij zadania i wyślij rozwiązanie na mojego e-maila) Uzależnienia i ich skutki 1.. Napij się, nie bądź dzieckiem!. • uszkodzenie wątroby43.. Uzależnienia i ich skutki.. Uzupełnij Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. • uszkodzenie wątrobyUzależnienia i ich skutki 1.. W dużych kostkach wypisz jakie choroby wywołują wymienione tu szkodliwe substancje Skutek jej działania: …Korzystając z informacji zawartych w podręczniku oraz innych źródeł, wykonaj mapę myśli na temat przyczyn i skutków uzależnień od substancji chemicznych i …Uzależnienia i ich skutki 1.. Uzależnienia i ich skutki 1.. Uszkodzenie wątroby, rak płucPortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzupełnij.. Skorzystaj z podręcznika str.130 - 134.. ……………………………………… • uszkodzenie wątroby ……………………………………… ………………………………………Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień na podstawie podręcznika i obejrzanych filmików..

Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.

Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. - Odrabiamy.plUzależnienia i ich skutki 1.. • uszkodzenie wątroby .43.. (Jeżeli nie masz możliwości wydrukowania karty wpisz same odpowiedzi.). ……………………………………… • uszkodzenie wątroby ……………………………………… ………………………………………Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzależnienia i ich skutki.. .1.Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień Sztuki Uzależnienia Uszkodzenie wątroby.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Uzpełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Jest pyszne!. Przeczytaj propozycje, jakie otrzymały dzieci w przedstawionych …Temat Uzależnienia są groźne.. Przeczytaj propozycje, jakie otrzymały dzieci w przedstawionych scenkach.. Przykładowe skutki uzależnień: - możliwość doznania uszczerbku za zdrowiu - obniżenie samokontroli - niska samoocena - utrata pracy i dochodów - zaburzenie relacji …answer.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Część podsumowująca.Uzależnienia i ich skutki 1.. Uzależnienia i ich skutki 30.03.. Uzależnienia i ich skutki.. Możesz ją przerysować do zeszytu.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Spróbuj!Uzależnienia i ich skutki 1.. Uzależnienia i ich skutki..

1.Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.

Jest pyszne!. Na pewno nie!. Sztuki uzależnień.. • uszkodzenie …Temat: Uzależnienia i ich skutki 1.. Napij się, nie bądź dzieckiem!. mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. • uszkodzenie wątroby ……………………………………… ……………………………………… ………………………………………43.. SKUTKI .Uzależnienia i ich skutki Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzupełnij mapę myśli …43.. Spróbuj!Na podstawie podręcznika wykonaj zadania.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. W …Przyczyny: - Konflikt z prawem - Problemy ze znajomymi i rodziną (porzucenie itp.) - Zmszenie przez znajomych - Chęć poznania tego czegoś - Wiara, że nic Ci po tym nie …Uzupełnij tabelę dotyczącą chorób poznanych na lekcji.. Na pewno nie!. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Pracę wklej do zeszytu, Sprawdzę ją i ocenię po powrocie do szkoły.. Przeczytaj propozycje, jakie otrzymały dzieci w przedstawionych …43..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt