Napisz opowiadanie moja wymarzona podróż

Pobierz

Wokół mnie było sporo zamieszania, lekarze i pielęgniarki biegali tam i z powrotem.. Te dwie ostatnie rzeczy bardzo mnie zaciekawiły.minimum 15 zdań.. Jednak w końcu dojechaliśmy.. :* pan nam dał na zadanie że mamy napisać opowiadanie o swojej wymarzonej wyspie kompletnie nwm jak to napisać musi to mieć minimum 16 linijek pan nam powiedział że możemy to zacząć tak : Moja wymarzona wyspa znajduje się w Warszawie i co się tam znajduje ja nwm co by się tam mogło znajdować możecie sami coś wymyślić będę bardzo wdzięczna :)Moja wymarzona podróż- opowiadanie (co najmniej 2 strony.. Najbardziej chciałabym/chciałbym najpierw polecieć samolotem do Australii i rozpocząć swoją przygodę od nurkowania w oceanie i obejrzeniu cudownej Wielkiej Rafy Kolarowej.W moją wymarzona podróż wybrałabym się rowerem , albo pieszo.. Swoją wakacyjną przygodę rozpocząłem od wybrania jednej z ofert biura podróży.Napisz opowiadanie "Moja wymarzona wycieczka rowerowa".. Jest wymarzonym miejscem na spacery gdyż ukształtowanie terenu jest zróżnicowane poleca 81 %Napisz opowiadanie pt. Moja Wymarzona Podróż.. Zadanie jest zamknięte.. Wędrowalibyśmy długo przez różne państwa i kraje , spotykając różnych ludzi i zawierając znajomości i przyjaźnie.. Jest wymarzonym miejscem na spacery gdyż ukształtowanie terenu jest zróżnicowane poleca 81 %Napisz opowiadanie: 'Moja podróż wehikułem czasu' Zgłoś nadużycie..

NApisz "Moja wymarzona podróż".

Mam już mniej-więcej pomysł na to, tylko nie mam pojęcia jak zacząć.może macie jakieś propozycje?. .84% Napisz list do samej siebie, który przeczytasz za 20 lat.. Mama dała mi do niego napój i kanapki, ciepły polar oraz latarkę.. Kreta jest największą wyspą Grecji jej powierzchnia wynosi 8 366 km2 i leży w południowej części morza Egejskiego.. Jakim środkiem transportu?. Spakowałam do plecaka wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy oraz kilka kanapek i wodę.Muszę napisać na polski opowiadanie na temat "Moja wymarzona podróż".. Moją wymarzoną wyprawą jest wyjazd do odległego zakątka kuli ziemskiej Chile.. Opowiadanie ma być długie bo krótkie będę zgłaszał.. Question from @przemokras - Gimnazjum - PolskiSan Marino - stolica Republiki San Marino, położona w środkowej części kraju, na zachodnich stokach Monte Titano.. Jestem chłopakiem;].. 4/7 Uzupełnij podane zdania.. Rozwiązania.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Zaproponował nam lot nad tą fantastyczną krainą.. Następnie polecieć do San Perdo gdzie chciałabym zobaczyć gejzery Tatio, które są położone w pobliżu granicy Boliwijskiej .Napisz opowiadanie z dialogiem i elementami opisu pod tytułem "moja wymarzona wakacyjna przygoda"Daje naj;]minimalna długość pisemna strona A4.. - Witamy na pokładzie polskich linii lotniczych LOT..

Często chciałabym podróżować rowerem.

Co byś tam zwiedzał?. Życzymy udanej podróży- powiedziała.Napisz Moja wymarzona podróż- forma dowolna DAJE NAJ NA DZIS PROSZE Z GORY DZIENKIKliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ proszę napisać opowiadanie na temat " moja wymarzona podróż " z góry dziekuje proszęMoja najciekawsza podróż (opowiadanie) Był to pierwszy dzień jesieni.. Pewnego dnia postanowiłam wybrać się na własnie taką podróz.. Prosze o pomoc w karcie pracy +0 pkt.. Oczywiście, jest to dobry pomysł, nie przeczę, ale ja mam bardziej oryginalną koncepcję.. Bardzo mi się spodobały widoki morza mlecznego, kwitnących 20 metrowych kwiatów.. Na końcu zjedliśmy bardzo słodkie owoce.. Niech przypomni ci on, tobie dorosłemu, o tym, co jest dla ciebie ważne teraz.. Chciałbym kiedyś tam być i zbadać kosmos, odkryć że mogą tam żyć ludzie, zwierzęta itp.. Napisz opowiadanie na temat "Moja wymarzona podróż" Leżałem na szpitalnym łóżku i wpatrywałem się w biały sufit i wiszące na nim lampy.. Przejrzałam już google, ale tam zazwyczaj mowa o podróżach dookoła świata, to mi niezbyt pomaga.. ;)Podróż pociągiem trwała długo.. Co byś tam robił?. Nigdy nie jadłam równie smakowitych owoców.. Przydatność 70% Moja podróż po starożytnych Atenach- opowiadanie.Moja kuzynka zabiera mnie do kowbojskiego miasteczka, gdzie będziemy cały dzień jeździć na koniach, przyglądać się walką kowbojów oraz Indian..

!Moją wymarzoną podróżą jest podróż w kosmos.

Dokąd?. Była to niezapomniana podróż.Moja wymarzona podróż Należę do miłośników podróży, dlatego długo przed wakacjami planuję swoje zagraniczne podróże.. Napoczątku chciałabym zwiedzić Santiago de Chile, a w nim San Christobal-wzgórze górujące nad miastem.Moja wymarzona podróż (Kraina Wyobraźni) Na pewno większość ludzi napisałaby, że ich wymarzoną wycieczką jest podróż dookoła świata lub na Hawaje.. Chciałabym wybrać się do Krainy Wyobraźni.HEJ !. 80% Pamiętnik, dziennik - To była moja wymarzona wyprawa wakacyjna w formie kilkunastu zapisków z dziennika.Moją wymarzoną wyprawą jest podróż na Kretę.. Odpowiedz.. Kreta jest największą wyspą Grecji jej powierzchnia wynosi 8 366 km2 i leży w południowej części morza Egejskiego.. Gdy bym tam poleciał spędził bym tam całe życie robiąc różne doświadczenia.moja wymarzoną podróżą byłaby wycieczka do Paryża.mogłabym tam robić zakupy i jeść pyszne lody.Jednak paryż nie tylko z tego słynie ma piękną i bardzo bardzo dużą wieże Eiffla która jest jednym z najważniejszych symboli Francji.Na turystów czekają ciekawe lokale i gry.Paryz ma piękne krajobrazy któr na długo zapadaja w pamięć.Myśle że byłaby to najpiękniejsza wycieczka w moim życiu.Moja wymarzona podróż (Kraina Wyobraźni) Na pewno większość ludzi napisałaby, że ich wymarzoną wycieczką jest podróż dookoła świata lub na Hawaje..

Chciałabym wybrać się do Krainy Wyobraźni.Moją wymarzoną wyprawą jest podróż na Kretę.

W 2012 roku liczył 4214 mieszkańców Asyż (włoski Assisi) - włoskie miasto i gmina położone na południowy wschód od Perugii, w Z góry bardzo dziękuje.. Podróż miałaby metę nad morzem , ale wędrowalibyśmy przez dżunglę , w której spotykalibyśmy przeróżne zwierzęta - i te groźne i te całkiem przyjazne.Moja wymarzona podróż rowerem.. Question from @Nadiagiza - Szkoła podstawowa - PolskiOd razu rzucił mi się w oczy wspaniałe kolorowe zwierze przypominające kształtem ptaka.. Mój plecak już był spakowany.. Gdy wszyscy już zajęli miejsca w fotelach, powitała nas miła steardessa.. Niestety, tylko w snach.Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Moja wymarzona praca po angielsku.Wymarzona podróż.. Wstałem wcześnie rano, obudzony przez rodziców.. W tym roku postanowiłem zwiedzić Hiszpanię, która należy do najpiękniejszych miejsc w Europie.. 26 czerwca Kolejny dzień mojego pobytu minął mi bardzo szybko.. Po śniadaniu pojechałyśmy z Hanią do wesołego miasteczka, gdzie wspaniale bawiłyśmy się do obiadu.Napisz opowiadanie na temat "Moja wymarzona podróż" .. Rusyfikacja należy do kluczowych tematów powieści Stefana Żeromskiego "Syzyfowe prace".. Po tych atrakcjach pójdziemy do chińskiej restauracji na kolację, gdzie będę mogła zjeść pałeczkami ryż z mięsem.. Wyjechać gdzieś nie zwracając uwagi na ludzi, szkołe czy innych.. Najnowsze pytania w kategorii Język Polski .. BŁAGAM DAJĘ NAJ I PODZIĘKOWANIA I OCENIAM NAJWYŻEJ JAK SIĘ DA !. Odpowiedzi: 0 .. +0 pkt.. Chciałbtm tam polecieć ponieważ interesuje mnie co tam ciekawego można zobaczyć.. Jedna z pielęgniarek stała nade mną i podłączała kroplówkę.Moją wymarzoną podróżą jest wycieczka dookoła świata.. - MidBrainartPrzydatność 60% Wymarzona podróż Moją wymarzoną wyprawą jest wyjazd do odległego zakątka kuli ziemskiej Chile.. Odpowiedz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt