Test ze znajomości felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Warto się sprawdzić.. Skomentuj.. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki.. Okazało się że gang .Rozwiąż test!. Sprawdza czytanie ze zrozumieniem i pisanie charakterystyki postaci.. Ile lat ma Felix?Test z lektury - "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. heylisa 2 lata temu.. Tom 1 doczekała się 14 kolejnych części, przez co w niektórych kręgach uważana jest już za pozycję kultową.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary.. Omawiamy lekturę: "Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi" Sprawdzę swoją znajomość lektury.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowanie lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi wydawnictwo Nowa era scenariusze lekcji plus test ze znajomości lekturyFelix, Net i Nika to trójka trzynastolatków, która poznaje się pierwszego dnia w nowej szkole.. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianWieczorem, Feliks w rozmowie z tatą dowiedział się, że bank, w którym pracowała mama został okradziony przez Gang Niewidzialnych Ludzi.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" Test..

1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?

Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Felix, Net i Nika - krzyżówka Krzyżówka.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik) - quiz wiedzy o książce.. Rozwiąż test!Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. ortografia, a po drugie duch ze strychu to był słynny wynalazca i naukowiec i nie był on dyrektorem szkoły ._.. Zablokuj Zgłoś.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Co się stało z rodzicami Niki?. Jak miał na nazwisko Net?. Dzieciaki zostają przydzielone do tej samej klasy, renomowanego, warszawskiego gimnazjum i tak zaczyna się ich przyjaźń.. Quiz wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. O wynikach losowania .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Felix, Net i Nika oraz Gana Niewidzialnych Ludzi O rety!. a) Felix, Net, Nika b) Profesor Gąsowski .Wykonaj sprawdzian przygotowany przez Ewę Przekop.. Test składa się z 12 pytań.. 0%Witaj na stronie Quizz.pl.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Dalej.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Typ materiału: tekst, test ..

pytanie 1 z 15.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Quiz.

a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?. chomik8.. Część 1.. Piekielnie bystre i inteligentne, a do tego dobrze wychowane i sympatyczne.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Rafał Kosik Książka Ograniczenie Niedostępne, chyba że spełnione wszystkie warunki: Twój Status karty bibliotecznej to ważna Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - sprawdzian znajomości książki TestRafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1. a) Kornel Makuszyński b) Simon van der Geest c) Rafał Kosik d) Roal Dahl e) Grzegorz Kasdepke f) Henryk Sienkiewicz 2) Głównymi bohaterami byli __________, __________ i __________.. Sprawdź swoją wiedzę!. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?.

U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.

1) Kto napisał tą powieść?. Klasa 6 Polski edukacja czytelnicza.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.wg Juliabanaszczyk.. 2020-10-09 Sylwia Wiracka.. Sprawdź się!. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Uwaga!. Udostępnij.. Nie inaczej wygląda ocena krytyków, bowiem książka doczekała się nagrody jako "Książka roku" za 2005 rok.W tym sezonie omawiamy pierwszą lektura dla szkół podstawowych: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Odpowiedz.. Quiz fajny, ale gdyby były bardziej wiarygodnie (złe) odpowiedzi, test byłby trudniejszy .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. 19 pytań z popularnej powieści, która stała się lekturą szkolną.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - gatunek, czas i miejsce akcji Brakujące słowo.Test z części 1-2, czyli ..

W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

AnnaBananna • 5 miesięcy temu.. Temat 10.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. W moim odczuciu, są to świetne dzieciaki.. Zobacz nas na ka.Rafał Kosik - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - CZĘŚĆ 1.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Streszczenie podzielone jest na dwie części.. Zapraszamy do oglądania.. "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" zyskuje sympatię uczniów.. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Lektury Polski.. a) w Krakowie b) w Warszawie c) w Gdańsku d) we Wrocławiu e) w .Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - Quiz.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Na czele gangu stał Morten, który był teraz poszukiwany przez całą policję oraz Piotra Polona, który pomagał Ministerstwu Spraw Specjalnych.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Kim była pani Lucynka ?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt