Sprawdzian w pustyni i w puszczy

Pobierz

Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. polskiej .Po wodę chodzili nocą do Nilu.. Stanach Zjednoczonych.. Osadź.. 2011-11-16 17:52:56; W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) 2010-08-20 14:26:25; Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?. remington sztucer strzelba AK-10 : 2.. Rozwiąż test!⁵grobla — wał ziemny, który utrzymu e wodę w sztucznym zbiorniku lub chroni przyległe tereny przed wylewami rzeki.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Odpowiedz.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Inne tryby testu.. Od prawie stu lat cieszy się wielką popularnością wśród młodzieży, która z zapartym tchem śledzi pasjonujące przygody Stasia Tarkowskiego i Nel Rawlison.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. 2011-12-11 18:00:36; pomożesz mi to rozwiązać ?. Jak nazywali się główni bohaterowie?W pustyni i w puszczy'' Twój wynik: 70 na 70 pkt Dziękujemy za zabawę i udział teście!.

W pustyni i w puszczy.

46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Egipcie.W Pustyni i w Puszczy - krótki test, test z lektury Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraNajbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Rozwiaż quiz, sprawdź swoją wiedzę o lekturze i utrwal wiadomości ze szkoły!W PUSTYNI I W PUSZCZY • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • w pustyni i w puszczy (fragment) czytanie ze zrozumieniem.doc, W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania (bez odpowiedzi).docTest ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. 5.. 1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: Hiszpanii.. Udostępnij.. TarkowskiZgłoś błąd; W jakim mieście mieszkali Staś i Nel?. w Port-Saidzie|Port-SaidZgłoś błąd Ile lat miał Staś?. Rozwiąż test!Lista pytań z lektury 14Zgłoś błąd Ile lat miała Nel?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Życzę miłego rozwiązywania.. Motyw .Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. Opis testu.. RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś?. Patisonka123xdp 02 listopada 2016 40/70 dzieki pomogło dostałam 4..

W pustynii i w puszczy.

8Zgłoś błąd Jakiej narodowości był ojciec Stasia?. Edytuj elementy.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Więcej.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. test znajomości lektury W Pustyni i W Puszczy?. W pustyni i w puszczy.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Co powinnam wiedzieć z W pustyni i w Puszczy?. Mirusinda 4 lata temu.. Polub.. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /.. Zadanko.W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczySprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I..

6.Ile wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?

Ej ktoś wie jakie były pytania na sprawdzianie z lektury w pustyni i w puszczy proszę .Temat: Czy uważnie przeczytaliśmy książkę Henryka Sienkiewicza pt. "W pustyni i w puszczy" Cele lekcji: - przypomnisz sobie podstawowe wiadomości o Henryku Sienkiewiczu, - sprawdzisz swoją wiedzę na temat książki "W pustyni i w puszczy".. Quiz w Poczekalni.. merken in "Meine Apps"Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach.. Rozwiąż test.. Książka H. Sienkiewicza W pustyni i w puszczy jest powieścią podróżniczo-przygodową, w której przedstawione zostały niezwykłe losy dwojga przyjaciół w Afryce.. [przypis edytorski] ⁶czerwonak — flaming; nazwa potoczna.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Klasa 5 Lektury Polski.. Skomentuj.. W jaki mieście mieszkali bohaterowie?. 10 punktów do zdobycia!. 16 pytań Lektury szkolne KoteczkiTest ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Sprawdzian przygotowany dla klasy V.W pustyni i w puszczy - test wiedzy..

2010 ...w pustyni i w puszczy - test z humorem.

Udostępnij Udostępnij wg Thomskubis.. Staś zabił lwa, później porywaczy.. Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt