Obszerne opracowanie jakiegoś zagadnienia krzyżówka

Pobierz

Istota zagadnienia; Dział fizyki badający zagadnienia związane z energią; Pisemne opracowanie zagadnienia; Wymiana poglądów (ustna lub pisemna) na jakiś temat, wspólne roztrząsanie jakiegoś zagadnienia; Ogół prac pisemnych z zakresu danej nauki, specjalności, dotyczących jednego zagadnienia, tematu, dziedzinyobszerne opracowanie zagadnienia ★★★ ELABORAT: opracowanie tyleż obszerne, co nudne ★★★ ELABORAT: obszerne opracowanie na piśmie jakiegoś tematu w krzyżówce Panorama dnia 2018-05-21 ★★★ kolor40: EPISTOŁA: żart.. Czas i miejsce akcji.. Synonimy te podzielone zostały na 18 różnych .punkty widzenia jakiegoś zagadnienia (kwestii) - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówekinne krzyżówka.. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "obszerne, pisemne opracowanie zagadnienia" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji .obszerne opracowanie zagadnienia ★★★ ELABORAT: długie opracowanie pisemne ★★★ ELABORAT: długie pisemne opracowanie ★★★ PROBLEMY: zagadnienia, trudności ★★★ PROTOKÓŁ: pisemne sprawozdanie z obrad ★★★ PRZYBORY: mogą być pisemne ★★★ ROZEZNANIE: znajomość zagadnienia w krzyżówce Panorama dnia 2013-11 .Hasło do krzyżówki "obszerne opracowanie na piśmie" w słowniku krzyżówkowym.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła "obszerne opracowanie na piśmie" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.obszerne opracowanie zagadnienia ★★★ ELABORAT: opracowanie tyleż obszerne, co nudne ★★★ ELABORAT: obszerne opracowanie na piśmie jakiegoś tematu w krzyżówce Panorama dnia 2018-05-21 ★★★ kolor40: ELABORAT: długie, nudne opracowanie tematu ★★★ ELABORAT: długie opracowanie pisemne ★★★ EPISTOŁA: żart .Hasło krzyżówkowe "elaborat" w leksykonie krzyżówkowym..

Słownik synonimów do słowa opracowanie.

Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "elaborat" możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.opracowanie - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówek.. Wpisz szukane "Określenie hasła do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!elaboraty.. Inne opisy: zespół działań skierowanych przeciwko pewnej grupie społecznej (np. etnicznej, rasowej, mniejszościowej), łamiący podstawowe prawa człowiekaRozwiązaniem tej krzyżówki jest 9 długie litery i zaczyna się od litery A Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę nowe opracowanie piosenki , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.opracowanie piosenki - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówek.. obszerne opracowanie zagadnienia ★★★ ELABORAT: zbyt obszerne opracowanie ★★★ ELABORAT: obszerne opracowanie na piśmie w krzyżówce Panorama dnia 2020-09-21 ★★★ ELABORAT: opracowanie tyleż obszerne, co nudne ★★★ ELABORAT: obszerne opracowanie na piśmie jakiegoś tematu w krzyżówce Panorama dnia 2018-05-21 .Hasło krzyżówkowe "obszerne, pisemne opracowanie jakiegoś zagadnienia" w słowniku krzyżówkowym..

Lista słów i wyrażeń podobna do słowa opracowanie: opracowanie naukowe.

Wpisz szukane "Określenie hasła do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 8 długie litery i zaczyna się od litery E Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę pisemne opracowanie zagadnienia , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Opowieść wigilijna - opracowanie, problematyka, bohaterowie.. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "obszerne, pisemne opracowanie zagadnienia" znajdują się 254 opisy do krzyżówek.. Charles Dickens napisał "Opowieść wigilijną" w listopadzie 1843 roku.. dopuszczalne w grach .. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła "obszerne opracowanie na .obszerne opracowanie na piśmie jakiegoś tematu w krzyżówce Panorama dnia 2018-05-21 ★★★ kolor40: ELABORAT: obszerne opracowanie na piśmie w krzyżówce Panorama dnia 2020-09-21 ★★★ ELABORAT: zbyt obszerne opracowanie ★★★ ELABORAT: obszerne opracowanie zagadnienia ★★★ ELABORAT: opracowanie tyleż obszerne, co nudne .Hasło do krzyżówki "obszerne, pisemne opracowanie zagadnienia" w słowniku krzyżówkowym.. Akcja "Opowieści wigilijnej" toczy się w dziewiętnastowiecznym Londynie i obejmuje okres Świąt Bożego Narodzenia.. W naszym leksykonie szaradzisty dla hasła "obszerne opracowanie na piśmie jakiegoś zagadnienia napisane szablonowo, bez inwencji" znajdują się 142 opisy do krzyżówki..

W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "obszerne opracowanie na piśmie" znajduje się 296 opisów do krzyżówki.

Wybierz słowo i wpisz odpowiedź.Caban - Pies Felixa, Stokrotka - Nazwisko dyrektora szkoły, Marcel - Imię chłopca, który zabierał innym zabawki itp., Morten - Kierował Gangiem Niewidzialnych Ludzi, Silver Tower - Wieżowiec z siedzibą Mortena, Gnom - Ukryty za ścianą w zamku na Kociej Skale, Spinka - Srebrna pamiątka po prababci Niki, Josephine - Imię wróżki - Madame., Penetrator - Robot skonstruowany przez .Robinson kruzoe opracowanie (Daniel Defoe).. Największe w Polsce wiarygodne źródło informacji poprawnościowych Wydawnictwa Naukowego PWN.Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 7 długie litery i zaczyna się od litery S Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę naukowe opracowanie , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Opracowanie lektur: Kameleon, Śmierć urzędnika, Końskie nazwisko, Człowiek w futerale.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "elaborat" znajduje się 85 definicji do krzyżówek.. Wpisz szukane "Określenie hasła do krzyżówki" w poniższe pole oraz / lub litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 7 długie litery i zaczyna się od litery T Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę obszerne dzieło naukowe , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.Słownik języka polskiego PWN - znaczenie słów, ich pisownia, odmiana i pochodzenie, frazeologia, porady i ciekawostki językowe..

Pojawiają się tu jednak liczne retrospekcje ...Słowa i wyrażenia podobne do słowa opracowanie.

Szczegółowe i obszerne streszczenie, dokładna analiza, charakterystyka bohaterów, ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury, przykładowe zagadnienia, testy sprawdzające z kluczem, krzyżówki.Krzyżówka - Wykorzystaj podpowiedzi, aby rozwiązać krzyżówkę.. W naszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa opracowanie znajdują się łącznie 163 synonimy.. Doskonała pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających,.zagadnienie, zadanie - hasło do krzyżówki - Hasła do krzyżówek..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt