Opowieść wigilijna test

Pobierz

1) Kto jest autorem Opowieści wigilijnej?. Edit Dalej.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Główny bohater jest człowiekiem niegodziwym, niepotrafiącym współczuć innym, nie obchodzą go losy innych.Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd A Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. Poniżej przedstawiamy potencjalny opis quizu/testu o opowieść wigilijna test.. Test składa się z 15 pytań.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna Inne Zaloguj się Załóż .opowieść wigilijna test - opis.. Test Antygona - Sofokles 3.Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola DickensaOPOWIEŚĆ WIGILIJNA Scrooge znowu zobaczył siebie.. (O pomnażanie swojego majątku) Jakich świąt nie lubił Scrooge?. Inne quizy ze znajomości lektur znajdziesz TUTAJ.Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1.. "Opowieść wigilijna" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący (wersja A), plik: -opowiesc-wigilijna-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy-wersja-a.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. Do jakiego gatunku zalicza się "Opowieść wigilijna"?. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej książki?. 76% average accuracy.Opowieść wigilijna - Testy i opracowania lektur - fretkafredziu - Chomikuj.pl.. Bo Ebenezer znalazł sobie inną.. a) XX b) XXI c) XIX d) XVIII 3) Gdzie toczy się akcja?192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie..

Opowieść wigilijna.

(Bożego Narodzenia) Kogo obwiniał Scrooge o wymyślenie świat Bożego Narodzenia?. Opowieść wigilijna to powieść angielskiego pisarza Charlesa Dickensa.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.KLASA 7: "Opowieść wigilijna" - test 1.Opowieść wigilijna-test wiedzy.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły DemoTest wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Utwór opowiada o człowieku, którego życie sprowadza się do gromadzenia bogactw.. (Ludzi, dzieci) O co dba najbardziej Scrooge?. Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5. soczek185_47655.. opowieść .Co robili goście w domu Freda po wieczerzy wigilijnej?. Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4.. Więcej.. Carol opowiada historię gorzkiego skąpca o imieniu Ebenezer Scrooge i .Opowieść Wigilijna - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera"Opowieść wigilijna" test.. Czego dowiaduję się o miłości, cierpieniu i śmierci?. Zaproszony przez kuzyna na Wigilię, Scrooge: a) zgodził się z radością, b) niegrzecznie odmówił wizyty, c) grzecznie odmówił wizyty, d) zgodził się niechętnie..

"Opowieść wigilijna" test DRAFT.

Graj .Pytania do lektury "Opowieść wigilijna" Kiedy dzieje się akcja opowieści wigilijnej?. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Część 1. brawo!. Polub.. Klasa 7 Klasa 8 Polski.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. (Noc wigilijną) Kogo nie lubi najbardziej Scrooge?. Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1.. Test składa się z 12 pytań.. Rozwiąż quiz Eduelo zgodny z podstawą programową i sprawdź swoją wiedzę .. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Regulamin‧Powtórzenie10.Dlaczego Ebenezera rzuciła narzeczona?. Edytuj elementy.. Opowieść wigilijna.. brawo!. "Opowieść wigilijna" test DRAFT.. Przybyło mu lat, był teraz młodym mężczyzną w kwiecie wieku.. Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2.. W rozbieganychTest sprawdzający Twoją znajomość lektury "Opowieść Wigilijna" K. Dickensa (podstawówka).. Po raz pierwszy została opublikowany przez Chapman & Hall 19 grudnia 1843 roku.. Osadź .. Powodzenia!. Dlaczego autor opowieści Oskar i pani Róża posłużył się humorem i językiem potocznym ?. Rozwiąż test!Test Opowieść wigilijna - streszczenie i test, Opowieść wigilijna podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Opowieść wigilijna - test znajomości lekturyTest znajomości lektury Opowieści wigilijnej..

Edit "Opowieść wigilijna" test DRAFT.

Rozwiąż test Powiązane z testem z Opowieści wigilijnej"Opowieść wigilijna" Udostępnij Udostępnij wg Nikola485.. Poproszony o wigilijny datek naEdit.. Wymagane logowanie .Quiz Opowieść wigilijna - Test.. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. brawo!. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Opowieść wigilijna - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Opowieść wigilijna.. brawo!. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o tej lekturze szkolnej.. śpiewali, tańczyli i grali w przeróżne gryOpowieść wigilijna test z treści; Oskar i pani Róża.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Opowieść wigilijna to klasyka literatury i książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać.. Część 1. a) Adam Mickiewicz b) Charles Dickens c) Henryk Sienkiewicz d) Aleksander Kamiński 2) W jakim wieku toczy się akcja utworu?. Rozwiąż test i sprawdź!. Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. - na podstawie powieści Erica Emmanuela Schmitta pt. Oskar i pani Róża ?. Ponieważ, ojciec narzeczonej nie pozwolił im się spotykać.Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Opowieść wigilijna Karola Dickensa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt