Opisz swój pokój po hiszpańsku

Pobierz

W związku z tym, dzisiaj poznamy przykładowy opis dnia codziennego z przydatnymi przyimkami: a, de, en i por. Przyimki to słowa wyrażające związek dotyczący miejsca, czasu lub sposobu, zachodzący .Mój dom jest/ znajduje się blisko centrum.. Przyklejaj kartki z zapisanymi słowami na przedmioty, których znaczenia nie znasz, np. na meble w sypialni.. Obok znajduje sie łóżko.. Czasownika TENER używamy gdy chcemy wskazać: TENER (mieć): Presente - tryb oznajmującyOpis mojego pokoju.. O godzinie szesnastej, która właśnie jest, słychać w tym pomieszczeniu, uspokajające ćwierkanie ptaków siedzących na świerku, naprzeciw mojego okna.. po przeciwnej stronie są szafy i biurko do odrabiania lekcji.. Koło szafki stoi moje łóżko a obok drzwi biurko.. !Na za dwa dni.. Question from @Wosadam - Szkoła podstawowa - Język hiszpańskiPrzed Wami użyteczne hiszpańskie słownictwo związane z mieszkaniem.. aż 30 punktów!. aż 30 punktów!. Treść.. To avoid this, cancel and sign in to .Kursy języka hiszpańskiego w Warszawie.. Szafa i półka na książki są naprzeciwko łóżka koło lustra.. Balkon wychodzi na park.. proszę o pomoc osobę, dla której język hiszpański nie stanowi problemu.. Po lewej stronie od drzwi jest komoda.. obok łóżka widocznie je biurko z komputem.. Czy ktoś mógłby mi przetłumaczyć na hiszpański ten opis pokoju: Mój pokój jest średniej wielkości..

Opis pokoju po hiszpańsku.

bell outlined.Opisz swój pokój po hiszpańsku pełnymi zdaniami powiedz co i gdzie stoi.. Moje okna wychodzą na dziedziniec.. ściany są pomalowane w kolorze żółto-pomarańczowym.na przeciwko drzwi jest widoczne duże okno z zasłonami żółtymi.. Naprzeciwko drzwi jest duże okno a pod nim szafka nocna.. Mój pokój jest pomalowany na kolor zielony.83% Moja przyjaciółka - po hiszpańsku; 81% Opis pokoju po hiszpańsku; 85% Rozmówki na wakacjach lub feriach zimowych po hiszpańsku; 85% Ciało ludzkie i narządy po hiszpańsku (również w załączniku)Na podloze sa panale.. Znajmość słownictwa związanego z opisem domu może nam się .Mój pokój jest nie wielki.. Po prawej strony łóżka mam dużą szafe.. Poznaj słówka powiązane z tematyką wyposażenia domu.. :) z góry dziękuję.. Mam także bardzo dużo swoich pamiątek sprzed wakacji lub różnych wycieczek.. Mój pokój Mój pokój jest mały, lecz przytulny.. po prawej stronie pokoju od drzwi stoi łóżko.nad łóżkiem jest tablica korkowa.. Wszystkie ubrania po hiszpańsku są na Fiszkotece, w jednym miejscu, dostępne o każdej porze dnia i nocy.To musi zawierac: * czy masz swój pokój * jaki on jest (przymiotniki) * po przyimkach piszemy rodzaje określone w celowniku * gdy wymieniamy mebel po raz pierwszy to rodzaj nieokreślony * podać cechy niektórych sprzętów (jak wymieniamy po raz drugi to rodzaj okreslony) * bogate słownictwo: an der Wand, in der Ecke, in der Mitte, stehen, liegen, hangen * na zakonczenie: czy lubisz swoj pokoj, czy ci sie podoba ..

po hiszpańsku !

Teraz przyszedł czas na to by użyć ich w praktyce.. Opisz swój pokój w kilku zdaniach, zawierając nazwy mebli, co gdzie stoi,kolory ścian itd.. Zobacz odpowiedź.. Opis pokoju po hiszpańsku.. Zostały one podzielone alfabetycznie i na każda kartę przypadają cztery przymiotniki z duża ilością przykładów.Zapraszam!. daje naj :D Escribe dónde vives, en que tipo de vivienda y cómo es tu casa Napisz gdzie mieszkasz, w jakim domu/ miesz … kaniu i jaki jest twój dom.Opis pokoju po hiszpańsku Mi habitación es muy grande.. rozwiązane.. No llewa gafas.Zaimki dzierżawcze w języku hiszpańskim używane są tak samo jak w języku polskim, czyli przed rzeczownikami, gdy chcemy opisać, do kogo należą.. Pod oknem mam biurko na ktorym mam komputer.. Po miedzy drzwiami a szafa mam komode.. Nasz budynek znajduje się w centrum miasta.Jest tam bardzo swobodnie i czysto..

aż 30 punktów!Opis pokoju po hiszpańsku.

Proszę o pomoc!. Na wprost łóżka znajduje sie stolik rtv a na nim telewizor.. .Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: opisz swoje mieszkanie.. Kształt mojego pokoju jest prostokątny.Opisz swój pokój po hiszpańsku pełnymi zdaniami powiedz co i gdzie stoi.. Twój dom jest/ znajduje się daleko od szkoły.. Tamten dom jest blisko twojego miejsca pracy.. 2016-09-18 20:35:41 opisz dom w Czarnolesie 2011-01-06 10:13:25 Opisz osobe po hiszpańsku 2014-03-17 19:37:34Moja przyjaciółka - po hiszpańsku.. Filmy.. Na jednej ścianie, gdzie stoi łóżko , są powieszone płyty, jest ich bardzo dużo-pasują one do wystroju tego jakże cudownego pokoju.Dzisiaj poznacie 50 hiszpańskich przymiotników, które są niezbędne przy opisie domu.Wybrałam te najpopularniejsze i najbardziej uniwersalne, by mogły Wam posłużyć również w innych opisach.. Nie musisz zaglądać do opasłych słowników!. z gory dziekiZnajdź odpowiedź na Twoje pytanie o opisz swój pokój(wymyśl coś ale bez przesady) po HISZPAŃSKU klasa 7 daje naj i serce o follow oraz 20 punktóepomoże ktoś ?. Opis pokoju po hiszpańsku.. Obok mam pianino.. na ścianie .Opisz swoją dzielnice/osiedle marzeń po hiszpańsku!. Mój pokój, choć nie duży, lecz miły i przytulny.. la casa - dom La vivienda aislada: dom jednorodzinny La vivienda pareada: dom bliźniak La vivienda adosada: dom szeregowy el apartamento - apartament las habitaciónes - pomieszczenia La cocina - kuchnia El salón - salon El comedor - jadalnia El […]Opis pokoju po hiszpańsku..

:)Mój pokój wychodzi na ulicę.

W tym pokoju są różne meble , łóżko , komputer i telewizor.. Question from @TYTUSGENERAL - Szkoła podstawowa - Język hiszpańskiJak do tej pory by opisać rutynowy dzień po hiszpańsku poznaliśmy podstawowe zwroty i słownictwo.. Na przeciwko drzwi znajduja sie okna.. Zobacz kursy 5.. Po prawej stronie od drzwi stoi biurko, na którym jest lampa oraz książki.. Otocz się hiszpańskimi słówkami.. na środku pokoju jest stolik.. Nie musisz zaglądać do opasłych słowników!. Frente a la ventana es mi cama y la cama está en contra de la TV.w języku hiszpańskim opisz swój normalny dzień (wstaje, myje się, jem śniadanie idę do szkoły itp.)(15 zdań) poziom licealny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt