Sprawdzian opowieść wigilijna pdf

Pobierz

Co wiesz o życiu autora Opowieści wigilijnej?. Otwórz PDF w nowym oknie.. Siłaczka Siłaczka Siłaczka.. Kto jest głównym bohaterem utworu?. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 3.Duch.Książka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze, gdyż uważał to za święto wymyślone przez szaleńców i głupców, którzy nie potrafią do niczego w życiu dojść.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. polskie imie, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. Wszystkie materiały opublikowane na stronach Profesor.pl są chronione prawem autorskim, publikowanie bez pisemnej zgody firmy Edgard zabronione.Proszę o odpowiedzi do tych pytań.Bo za jakiś czas w szkole będę miał test ze znajomości lektury "Opowieść Wigilijna" a być może się pojawi któreś pytanie z tych wyżej.. Rozwiąż test!Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Angielskim pisarzem żyjącym w latach .. Udostępnij.. 6.Do kogo zaprowadził Scrooge'a?. To nie ulegało wątpliwości.. d) w miasteczku Szkocji.. To nie ulegało wątpliwości..

Dickensa Opowieść wigilijna UWAGA!!!

Wanisz 3 lata temu.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. Zgłoś błąd Wyświetleń: 6624. b) Sąsiadem z kamienicy.. Twarzy jego nie żłobiły jeszcze ostre, surowe linie, jak w latach późniejszych, ale widniały już na niej pierwsze oznaki skąpstwa i pierwsze ślady trosk gnębiących duszę.. 2) Kim był Marley dla Scrooge'a?. Marceloli 4 lata temu.. Zwłaszcza na"Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Pytanie 1 /10.. Można się lekko do tego przyczepić ;).Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Quiz w Poczekalni.. 4.Kogo zapowiedział przyjaciel Marley'a?. Nie było łatwe.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. Jak by ktoś miał jeszcze jakieś wiadomości o tej lekturze np.plan wydarzeń to proszę tu pisać Post został pochwalony 0 razyOpowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgtest sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera"Opowieść wigilijna" - test trudny.. W rozbieganych4 Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, że Marley umarł.. Święta Bożego Narodzenia szczególnie nie traktował zbyt poważnie.Odpowiedz na pytania: "Opowieść Wigilijna"!.

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

Udostępnij.. d) Kolegą z pracy w składzie Feezwiga.sprawdzian wiadomości opowieść wigilijna.pdf (22 KB) Pobierz.. A)_ 1.W jakim mieście toczy się akcja?. z tego sprawdzian :)Opowiesc Wigilijna, jednak Charles to po polsku Karol, wiec mysle, ze autor testu wiedzial co pisze ;) Lecz to prawda - Charles to nie.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. c) Wspólnikiem w interesach.. Bardziej szczegółowoPraca klasowa dotycząca lektury Ch.. CZĘŚĆ I.. 2.Kim był główny bohater?. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Opowieść wigilijna 17 "Jest taki dzień, bardzo ciepły, Święta Bożego Narodzenia choć grudniowy"3 17. .. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. c) w Nowym Jorku.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. Uwaga!. Skomentuj.. A)_ 1.W jakim miescie toczy sie akcja?. 7.Co obiecywał Scrooge trzem duchom?. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Wypisz niezwykłe właściwości pochodni zgodnie z treścią Opowieści wigilijnej..

...Język polski, Sprawdziany i testy Opowieść wigilijna.

5.Jak sie nazywal drugi duch?. 21 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. a) Przyjacielem z dzieciństwa.. .Książka "Opowieść Wigilijna" opowiada o samotnym skąpcu Scroogu, który jak każde święta Bożego Narodzenia miał zamiar spędzić w swym kantorze gdyż uważał to .. Skomentuj.. Quiz w Poczekalni.. 3.Z kim mieszkał?. Wyślij zgłoszenie .Opowieść wigilijna Kim był Karol Dickens?. .Lektury Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. 5.Jak się nazywał drugi duch?. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .1) Akcja "Opowieści wigilijnej" rozgrywa się: a) w Paryżu.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Uzupełnij ofertę reklamującej się firmy - wypisz potrawy wymienione w Opowieści wigilijnej.. Zawiera nieodpowiednie treści?. b) w Londynie.. Od czego zaczął świętowanie Ebenezer Scrooge?. Najbardziej znanym jego utworem jest Klub Pickwicka, książka".. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie..

test > Opowieść wigilijna - streszczenie i test.

Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. POWODZENIA.. ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. Przybyło mu lat, był teraz młodym mężczyzną w kwiecie wieku.. 1 klasa gimnazjum, jakies linki do testow czy cos .. "Opowieść wigilijna" (lektura obowiązkowa) - propozycje zagadnień, plik: -opowiesc-wigilijna-lektura-obowiazkowa-propozycje-zagadnien.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!mam napisać list z lektury lektura ,, Opowieść Wigilijna '' 2008-12-01 18:04:30 Czego można się nauczyć z lektury " Opowieść wigilijna " 2012-12-16 14:26:47 Załóż nowy klubOPOWIEŚĆ WIGILIJNA × szczegółowe i obszerne streszczenie Charlesa Dickensa × dokładna analiza × charakterystyka bohaterów × ważne pojęcia niezbędne przy omawianiu lektury × przykładowe zagadnienia × testy sprawdzające z kluczem × krzyżówki × przejrzysty układ × pomoc w przygotowaniu do lekcji, testów sprawdzających i .sprawdzian z opowieści wigilijnej nowa era.pdf (22 KB) Pobierz.. 9.U kogo Scrooge zjadł świąteczny obiad?Opowieść wigilijna Opowieść wigilijna - streszczenie i test Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Przekonaj sie sam!Sprawdzian z "Opowiesci wigilijnej" Karola Dickensa.. Serwis zamkniety.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. niezwykłe właściwości:.OPOWIEŚĆ WIGILIJNA Scrooge znowu zobaczył siebie.. Przerwij test..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt