Pytania z lektury pan tadeusz

Pobierz

Powodzenia!. 3.Portrety jakich postaci wisiały na ścianach w …Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz; pan tadeusz charakterystyka; Tadeusz Borowski ,,Pożegnanie z Marią'' Pan Taduesz- proszę na dzisiaj "PAN TADEUSZ" Podaj trzy …Ułóż 5 pytań testowych do lektury innych od tych ,co były na sprawdzianie.. ZAŁ.1 TEST WIELOKROTNEGO WYBORU Z PYTANIAMI OTWARTYMI: 1.ZESTAW IMIONA BOHATERÓW Z …Test wiedzy z lektury - "Pan Tadeusz".. Kiedy po raz pierwszy Tadeusz spotyka Zosię i w jakich okolicznościach?. Odpowiedzi A i B są poprawne.. (Tadeusz … wg Weronika800w.. Pytanie 2.. Akcja Pana Tadeusza dzieje się w okresie …Pan Tadeusz - test znajomości lektury.. Klasa 7 Klasa 8 Polski Syzyfowe Prace Test z lektury.. wg Anitaczku.. A. Litwy.. Juliusz Słowacki.. Pomiędzy kim trwa spór …Pan Tadeusz - pytania i odpowiedzi Co wiesz o autorze Pana Tadeusza?. Hrabia i Tadeusz podczas polowania zostali zaatakowani przez.. Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie …lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.Pytania z tresci "Pana Tadeusza" moga tez pomoc w lepszym przygotowaniu sie do sprawdzianu.. Księga II Zamek.. Jacek Soplica nie mógł poślubić Ewy Horeszkówny.. Tadeusz …Poniżej przygotowaliśmy podstawowe pytania w postaci quizu online, które mogą pojawić się na sprawdzeniu z wiedzy na temat lektury Pan Tadeusz.Mamy nadzieję, że …Ile lat miał Tadeusz bezpośrednio po przybyciu do Soplicowa?.

Pytania z lektury Pan tadeusz.

Jakie hasło dał Podkomorzy.. Ewa Horeszkówna 2. na cymbałach 3. drukuj.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Pan Tadeusz, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Historię …ODPOWIEDZ NA PYTANIA DOTYCZĄCE LEKTURY "Pan Tadeusz": 1.W jakich latach toczy się akcja?. "Pan Tadeusz" - test wiedzy Lekcja "Pan Tadeusz - test" to coś, co przyda się każdemu uczniowi podczas przygotowywania się do sprawdzianu z lektury.Znajdziesz w …Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Pan TadeuszPan Tadeusz test wiedzy.Plik Sprawdzian z znajomości PANA TADEUSZA.doc na koncie użytkownika gabiszogun • folder Testy ze znajomości lektur • Data dodania: 10 wrz 2012Pytania z lektury Pan tadeusz.. Wszystkie odpowiedzi są prawidłowe.. Adam Mickiewicz.. Przy układaniu pytań nie wolno korzystać z lektury.. Henryk Sienkiewicz.. Kto grał na rogu?PAN TADEUSZ KSIEGA 1 Połącz w pary.. Wraca po 5 latach nauki.. Pan Tadeusz, test Sortowanie według grup.. SPRAWDZ!. Skąd wrócił Tadeusz?. Członkowie grupy układającej pytania muszą znać na nie odpowiedź, by móc …Pan Tadeusz (2) 1.. Gospodarstwo.. Kto jest autorem utworu?. Pytanie 1.. Pytania z lektury Pan tadeusz.. Historię …Pytania z tresci "Pana Tadeusza" moga tez pomoc w lepszym przygotowaniu sie do sprawdzianu.Pan Tadeusz - Pan Tadeusz - test z tresci..

test do lektury Pan Tadeusz.

test do lektury Pan Tadeusz.. (miał 20 lat) 6. poniewaz …Pan Tadeusz - pytania do lekturySprawdz, co pamietasz z lektury pt.: ,,Pan Tadeusz"!. Jakie hasło dał Podkomorzy.. Podaj imiona psów o które był spór?. W …odpowiedział (a) 05.06.2010 o 12:41: Ile lat miała Zosia?. Raz natrafił na atak Rosjan na …Pytanie do lektury Pana Tadeusza.. Adam Mickiewicz () to chyba najpopularniejszy polski poeta, najbardziej znany z …Test wiedzy ze znajomości lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.TEST Z LEKTURY: "Pan Tadeusz".. 2.Gdzie studiował Tadeusz?. Szukaj.. Po przyjeździe do Soplicowa, Wojski opowiada młodemu Tadeuszowi o: sporze Sędziego z Hrabią.. Kto zamieszkuje dawny pokój Tadeusza?. O co kłócił się Gerwazy I Asesor?. Wraca po 10 latach nauki.Mickiewicz pracował nad dziełem przez okres prawie dwóch lat.. Strona 2 z 13.. Hrabia i Tadeusz podczas polowania zostali zaatakowani przez.. Przyjeżdżał czasem pod zamek.. Dzieło składa się z dwunastu ksiąg zawartych w dwóch tomach.. Kto ma głowę "romansową"?LEKTURY "PAN TADEUSZ" I "NAD NIEMNEM" - Zaczęty przez Davee Dział Dyskusje.. Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 5481 Maj 16, 2007, 12:16:31 pm wysłana przez Davee …Ostatnie pytania » .Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy "Akademia pana Kleksa"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt