Test znajomości lektury w pustyni i w puszczy

Pobierz

Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury na poziomie zaawansowanym.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: W pustyni i w puszczyQuiz W pustyni i w puszczy 28. a) konia c) lwa b) słonia d) tygrysa 3.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?Po wodę chodzili nocą do Nilu.. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteraa) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?9.. Test: Która część trylogii Sienkiewicza ukazała się najpierw: a) "Krzyżacy" .Notatki z lektury Test ze znajomości lektury Zaproponowany cykl zajęć ma na celu pokazanie czytelnikom piękna Czarnego Lądu, jego egzotyki i magii.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test..

... Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.

Sprawdzian przygotowany dla klasy V.Test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. Zawiera 16 pytań.. Jakie wielkie zwierzę zastrzelił Staś?. GAZETA.PL Zamknij quiz .. quizy; Quiz - W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury - Gazeta.pl I Dziecko; W pustyni i w puszczy - test znajomości lektury.. Komentarze (3):Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Czyje dzieci miały być wymienione za porwanych Stasia i Nel?. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Co uczynił wtedy chłopiec i dlaczego ?. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.W pustyni i w puszczy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Czym była fatamorgana ?.

W pustyni i w puszczy.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Lista pytań z lektury MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. - Plan wydarzeń "W pustyni i w puszczy" - W Pustyni i w Puszczy (ćwiczenie po lekcji)Test z wiedzy o lekturze ,,W pustyni i w puszczy '' 2015-01-25 19:31:23; Mam jutro test piątoklasisty.. Czy dopisałbyś ten magiczny przedmiot do swojeg.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt.. Teoretycznie zwykła przygoda |Chłopcy z Placu B. Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. 1 / 13 Staś Tarkowski i Nel Rawlison mieszkali w sąsiednich domach w Port Saidzie, mieście w: Hiszpanii.Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena: 6,00 (2 oceny) Średni wynik: 32% Autor: Netwka Tagi: brak.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Czy Twój system wartości jest taki sam jak Herm.. 2010-05-11 16:05:08Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 17 lut 2010Plik Test z treści lektury W pustyni i w puszczy.pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 3 maj 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb..

W pustynii i w puszczy.

Znasz te książkę jak własną kieszeń!. Co zrobiła Nel, aby zostawić ślad dla pościgu ?. Życzę miłego rozwiązywania.. - Szlak wędrówki Stasia i Nel.. Pytania zawarte w teście.Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Jak nazywał się człowiek, którego wiary nie chciał przyjąć Staś?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Staś zabił lwa, później porywaczy.. W formie książkowejGłoska W i W' w zdaniu.. Inne tryby testu.. a) Fatmy c) Idrysa b) Chamisa d) beduinów 2.. Rozwiąż test.. Powinnam się bać?. "W PUSTYNI I W PUSZCZY"- TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY 1.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).. Kim .Test z lektury ,,W Pustyni i w Puszczy" ..

Fahdi c) Gebhr b ...Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.

Rozwiąż test!Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. "W pustyni i w puszczy" wydrukowano po raz pierwszy w latach jako powieść w odcinkach na łamach "Kuriera Warszawskiego".. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. 5.. W pustyni i w puszczy.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyTest z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. W jakim celu to zrobiono?. Rozwiąż test!. test znajomości lektur W Pustyni i W Puszczy x-D 2010-02-22 15:48:21; Co powinnam wiedzieć /umieć na test na kartę rowerową?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt