Ocena książki felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Znajdziemy w niej elementy charakterystyczne i dla …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi w formie ebooka to książka autorstwa Rafała Kosika wydana w 2004 r. Jest to pierwsza powieść serii Felix, Net …Książka Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi jest pierwszą częścią serii napisanej przez Rafała Kosika, znakomitego polskiego pisarza SF, wydana przez …"Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych ludzi" to pierwszy tom bestsellerowej serii autorstwa Rafała Kosika.. Autor: Rafał Kosik.. Należy do gatunków: dla …Pakiet: W pustyni i w puszczy, Hobbit, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Ma szalone pomysły, jest życzliwy i oddany.Nika Mickiewicz - charakterystyka.. Czytając ją trudno uniknąć takich …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi .. Rafał Kosik.. 7,3 / 10 4488 ocen .. Przeczytajcie o …"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi", streszczenie którego opracowaliśmy, to książka autorstwa Rafała Kosika, polskiego pisarza science …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowania lektur i wierszy - szkoła podstawowa - klasy 4-6. zgodne z nową podstawą programową (od …Książka Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi jest to cykl opowiadań o warszawskich nastolatkach.. Ocena bohatera Net to doskonały kolega i przyjaciel..

Autorem książki jest Rafał Kosik.

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Książka opowiada historię trzech polskich gimnazjalistów, którzy …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to rewelacyjna książka.. Na samym początku czytania poznałam bohaterów tej opowieści.. Ocena 4,5 / 5 153 opinie.. Tom 1 (Henryk Sienkiewicz).. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Rafał Kosik …Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" jest powieścią nierealną, ale pokazuje także przyziemne problemy.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama …Książka Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Tom 1, pochodzi z wydawnictwa Powergraph.. Użytkownik Ceneo Polecam Ocena: 5/5 Wystawiono 12 lat temu.. Przygody trójki tytułowych przyjaciół zyskały …Książka roku ; Mapa księgarń ; Dodaj książkę ; Lem 2021 ; Moje konto Pakiety Zaloguj się .Książka: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Kosik Rafa .. 485 opinii .Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" jest powieścią nierealną, ale pokazuje także przyziemne problemy.. Ocena: 4.1 out of 5. recenzje: 18 Dodaj swoją recenzję.. Kategorie: …Zacznę od czegoś, co powinienem przeczytać, gdy jeszcze chodziłem do szkoły i zaczytywałem się Harrym Potterem..

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 8,99 …Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ... Od tej książki nie można się oderwać!

Niezwykłe połączenie …"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to moim zdaniem taka nasza swojska odpowiedź na amerykański hit - "Spy Kids".. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Ocena bohatera Felix jest bardzo spokojnym, zrównoważonym, uczynnym i mądrym chłopcem.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Pewnego dnia trafiają na trop Gangu Niewidzialnych Ludzi, który już od paru …26 ,26 zł.. Polecam wszystkim bez względu na wiek.. Na samym początku czytania poznałam bohaterów tej opowieści.. "Felix, Net i Nika …Lektury / Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. "Felix, Net i Nika oraz …Zgłoś.. Niezwykłe połączenie …"Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to rewelacyjna książka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt