Bohater chłopaków do wzięcia nie żyje

Pobierz

O tym, że Oficer Wiesiek nie żyje, poinformowano w sieci 14 stycznia 2020 roku.. Kiedy kilka lat temu zniknął z programu, ludzie zaczęli się o niego martwić.. Nie żyje Alina Dąbrowska.. Fani żegnają gwiazdora serialu.. Zobacz także: Pan Stanisław z Chłopaków do wzięcia" nie żyje Oficer Wiesiek z "Chłopaki do wzięcia" nie żyje Oficer Wiesiek z "Chłopaków do wzięcia" zmarł 12 stycznia 2020 roku.Jaruś z programu "Chłopaki do wzięcia" walczy z chorobą, która niszczy mu życie.. Mężczyzna był bohaterem popularnego show Polsat Play pt. "Chłopaki do wzięcia".. Jarosław Mergner, czyli znany z programu Polsatu "Chłopaki do wzięcia" Jaruś, walczy okropną chorobą.. Informację o jego śmierci przekazali na Facebooku jego najbliżsi.. "Napoleon" był jednym z bohaterów "Chłopaków" do wzięcia.. Odkąd tylko po raz pierwszy pojawił się w programie, towarzyszył mu tata - pan Stanisław.Człowiek, który walczył za Polskę na wielu frontach.. Ostatnio powstała jednak zbiórka, mająca pomóc mu normalnie funkcjonować.Pan Stanisław z Chłopaków do wzięcia walczy o życie Marcin Flis zgłosił się do programu, ponieważ od lat doskwierała mu samotność.. Wiesław był jednym z najbardziej charakterystycznych uczestników programu.. Bohater przebywa w szpitalu, a jego stan jest bardzo poważny .. "Bandziorek" z "Chłopaków do wzięcia" odnaleziony!. Chłopaki do Wzięcia to produkcja, którą pokochały tysiące osób w naszym kraju..

Nie żyje bohater "Chłopaków do wzięcia".

"Napoleon" miał 31 lat.. Przyczyna śmierci bohatera programu nie jest znana: W niedzielę niespodziewanie odszedł od nas na ostatnią wartę Oficer Wiesiek.Krzysztof "Bandziorek" kilka lat temu zniknął z programu "Chłopaki do wzięcia".. Oficer Wiesiek z "Chłopaków do wzięcia" zmarł 12 stycznia 2020 roku.. Zmarł jeden z najbardziej lubianych bohaterów serialu.Bohater popularnego polsatowskiego show "Chłopaki do wzięcia" zmarł nagle.. wsi, w której mieszkał przejdzie do historii programu:Kobiety darzył miłością, ale pomimo to nie udało mu się znaleźć "tej jedynej".. "Napoleon" miał 31 lat.. Nie żyje 24-letni uczestnik "Must be the music"Wiesiek Oficer z Chłopaków do wzięcia nie żyje.. Fani programu przeżywają obecnie trudne chwile i nie ma co się dziwić, bowiem sympatyczny mieszkaniec Kryp, gdzie mieszkał wraz z synem, dał się poznać widzom jako niepoprawny romantyk stale poszukujący miłości życia.W 2018 roku zmarł Roman Napoleon Paszkowski, a w sierpniu 2019 roku pożegnaliśmy także Pana Stanisława.. Na początku stycznia 2020 roku media obiegła smutna wiadomość.. Oficjalny profil programu "Chłopaki do wzięcia" przekazał .Roman Paszkowski, bohater programu "Chłopaki do wzięcia", nie żyje.. Miał 31 lat.. Uczestnik rekonstrukcji historycznych i zlotów aut zabytkowych, jeden z bohaterów serialu "Chłopaki do wzięcia" - napisano na profilu..

Chłopaki do wzięcia: Oficer Wiesiek nie żyje.

Fani wyrażają swój smutek: Spoczywaj w pokoju, będziemy Cię zawsze pamiętaćNie żyje bohater "Chłopaków do wzięcia".. Mężczyzna w przeszłości wielokrotnie był obiektem drwin internautów.. Nie żyje Roman Paszkowski z Chłopaków do wzięcia .Oficer Wiesiek z "Chłopaki do wzięcia" nie żyje.. Przyczyną śmierci był najprawdopodobniej zawał serca.. Podziel się.. Oceń.. To był jeden z najbardziej lubianych uczestników show, a jego cytat dot.. Co było przyczyną jego śmierci?. Na szczęście jednak Bandziorek żyje, ma się dobrze i jest zakochany!W połowie stycznia na oficjalnym profilu Oficera Wieśka w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że bohater programu Chłopaki do Wzięcia niespodziewanie odszedł.. Facebook .Dlatego niektórzy bohaterowie szybko, niemal błyskawicznie zniknęli, bo znaleźli miłość" - przyznaje Jerzy Morawski z produkcji "Chłopaków do wzięcia" i dodaje: "Najczęściej znajdują kogoś i już nie chcą brać udziału w programie, więc przestają odbierać od nas telefony.Bardzo smutna wiadomość dla fanów programu ,,Chłopaki do wzięcia''.. "Napoleon", bo taki pseudonim został nadany Romanowi Paszkowskiemu z programu "Chłopaki do wzięcia", zmarł.. Bohater produkcji wzbudził sympatię widzów.. "Niestety, ta informacja jest prawdziwa.Nie żyje uczestnik "Chłopaków do wzięcia"..

Roman ...Nie żyje bohater "Chłopaków do wzięcia".

Fani programu są zrozpaczeni i mówią o klątwie.Nie żyje bohater "Chłopaków do wzięcia".. Informację o śmierci Paszkowskiego potwierdziła telewizja Polsat.. Pojawiły się nawet informacje o jego śmierci.. Nie żyje Roman Paszkowski, jeden z bohaterów programu, znany pod pseudonimem "Napoleon".. Przez.. Mieszkał w tej samej wsi, co Ryszard - inny, bardziej znany bohater produkcji.Krzysztofa "Bandziorka" można było oglądać w serialu "Chłopaki do wzięcia".. Zobaczcie więcej informacji na ten temat!. Kamil Aleksander-24 sierpnia 2021.. 0.Oceń.. Samotni mężczyźni w różnym wieku pochodzący z .Nie żyje pan Stanisław, bohater "Chłopaków do wzięcia".. Oficer Wiesiek nie żyje!. Miała 98 lat.. Przykra informacja dla fanów serialu dokumentalnego "Chłopaki do wzięcia".. Wówczas na jego Instagramie pojawiło się czarno-białe zdjęcie, opatrzone komentarzem:To nie pierwsza śmierć bohatera "Chłopaków do wzięcia" Na początku ubiegłego roku informowaliśmy, że nie żyje Roman Paszkowski, znany fanom serialu jako "Napoleon".Nie żyje bohater "Chłopaków do wzięcia".. 12 stycznia zmarł jeden z najbardziej .Mama Ryśka nie ukrywa, że bardzo lubiła innego bohatera programu "Chłopaki do wzięcia", który odszedł zdecydowanie za wcześnie..

20.08.2019 17:57. fot. Chłopaki do wzięcia.

Mowa o Romanie Paszkowskim, który zmarł nagle 12 grudnia 2017 roku w wieku zaledwie 31 lat.. Informację o śmierci potwierdził PR Telewizji Polsat.. Niestety, nie jest to pierwszy taki przypadek.Nie żyje pan Stanisław z "Chłopaków do wzięcia".. Niestety mamy dla nich tragiczną wiadomość, jeden z najbardziej lubianych uczestników nie żyje.. Oficer Wiesiek odszedł nagle, a o jego śmierci poinformowano w sieci.. Był jedną z największych gwiazd programu Pan Stanisław, nazywany pieszczotliwie "Pan Stasio", był jednym z najbardziej wyrazistych .. Mężczyzna zmarł w ubiegłym tygodniu.. Według informacji przekazywanych przez serwis Party mężczyzna miał umrzeć na zawał serca.Roman Paszkowski, nazywany również "Napoleonem", nie żyje.. W końcu udało się go odnaleźć.Krzysztof Bandziorek z serialu Chłopaki do wzięcia wyszedł z więzienia.. Smutna wiadomość dla fanów kawalerów poszukujących miłości w hicie Polsatu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt